Cinsiyet Değiştirmek İsteyen Konyalı Kadın, Kız Kaçırmaya Kalktı!

Konya'da cinsiyet değiştirmek için tedavi olan Özlem K. aşık olduğu genç kızı kaçırmaya kalktı. Olayda silahlar patladı, yaralananlar oldu...

Konya’da yaşayan ve cinsiyet değiştirmek için tedavi gördüğü öne sürülen Özlem K., aşk yaşadığı B.E. adlı kadın aracılığıyla İ.K.’nin ailesiyle tanıştı. Bir süre sonra B.E.’yle arası bozulan 27 yaşındaki Özlem K., ailenin kızı İ.K.’ye ilgi duymaya başladı.


KAÇIRILAN KIZI AİLESİ İKNA ETTİ

Özlem K. bir süre sonra İ.K.’yi Emirgazi’deki evinden kaçırdı. Kızlarının kaçırılması üzerine araştırma başlatan aile bireyleri, ikilinin Beyşehir’de olduğunu öğrendi. Aile, eve dönmeye ikna ettiği kızlarını Emirgazi’ye getirdi; jandarmaya gidip, Özlem K. hakkında şikayetçi oldu.

KENDİ KAFASINA SİLAH DAYAYIP İNTİHAR ETMEKLE TEHDİT ETTİ

Bunu öğrenen Özlem K. de dün öğle saatlerinde Emirgazi’ye gidip, İ.K. ile yeniden kaçmak istedi. Aile, engel olmaya çalışınca yanında getirdiği, babasına ait ruhsatsız tabancayı başına dayayan Özlem K., ”Kendimi vururum. İ.K.’yi bana vereceksiniz” dedi.

KIZIN AİLESİNDEN DAYAK YEDİ

Özlem K., bu sırada çıkan arbedede, ikiliye engel olmaya çalışan, İ.K.’nin amcasının oğlu Şenol K.’ye 2 el ateş etti. Kanlar içinde kalan ve karnından yaralanan Şenol K., ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Arbedede dayak yiyen Özlem K. de jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı