adplus-dvertising

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler

3 Aralık 2019, 18:33 tarihinde eklendi
Hem Türkiye'de hem de dünyanın birçok yerinde ekran önünde olan ve görünce şaşıracağımız ünlüler aslında cinsiyet değiştirmiş. Rüzgar Erkoçlar, Buck Angel
Takip et
Cinsiyet Değiştiren Ünlüler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Conchita Wurst sakallı kadın olarak kendisine bir isim yaptı. Asıl adı Jean Paul Gaultier ve mesleğe göre bir süpermodel. İlk olarak Eurovision yarışmasında çıktıktan sonra 2014’te küresel sahneye çıktı . Şov dünyasında çeşitliliği arttırmak için Conchita devam ett. Daha sonra kendini Conchita Wurst olarak adlandırarak ve sakallı kadın olarak dolaşarak yeni kişiliğini kuracaktı. Conchita işinde oldukça başarılı ve pistleri süsleyen ünlü modeller arasında yer alıyor.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler BUCK ANGEL : LGBT topluluğunun yaşayan efsanelerinden ve ünlü simgelerinden biri Buck Angel. Profesyonel olarak kadın olarak mankenlik yapan ve yıllarca sırrını saklayan Susan adında bir kız olarak doğdu. Hayatındaki en büyük sorunlardan biri, onu çok fazla baskı altında bırakan ve sonunda madde bağımlılığına yol açan toplumsal cinsiyet konusundaki karmaşasıydı. Onun yeni bir hayata başlaması için tek yol, cinsiyet tayini ameliyatı olmaktı. 2007’de, Yetişkinlere Yönelik Video Haber Ödülleri’nde Transseksüel Buck, Yılın En İyi Performansı Ödülü’nü kazandı. Şu an kendi yetişkin film prodüksiyon şirketinde avukat, öğretim görevlisi, yazar ve model olarak çalışıyor.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Balian Buschbaum : Olimpiyat Alman sporcu Yvonne Buschbaum, 2007 yılında spordan emekli oldu çünkü cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak cinsiyetini değiştirmek istedi. Balyan’a göre iyi düşünülmüş bir karardı. “Değişen Toplumsal Cinsiyet” olarak bilinen ulusal bir Televizyon dizisinde, çocukluğundan beri yanlış bir beden olduğunu ve onu değiştirme arzusunda olduğunu hissettiğini açıkladı. Balian Buschbaum, 2013 yılında Almanya’da Yıldızlarla Dans üzerine çıktı. Çok sık dergilerde basılıyor ve şimdi yaşam koçu olarak çalışıyor.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Chaz Bono : Chastity Bono olarak doğan Chaz Bono, Amerikalı müzik grubu Sonny ve Cher’in kız kardeşi. Caz, ünlü müzik sanatçıları Salvatore Sonny Bono ve Cher’nin tek çocuğu. Chastity Bono, 1969’da doğdu ve ebeveyninin komedi şovunda küçük bir kız olarak göründü. 2000 yılına kadar yine Gay & Lezbiyen İttifakı için Hakaret (GLAAD) adlı oyuncu, medya direktörü ve yazar olarak çalışıyordu. 2008 yılında kadından erkeğe fiziksel geçişine başladı. durumla ilgili deneyimlerini paylaştı.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Lucas Silveira : Ünlü Kanadalı rock müzisyeni ve besteci Lucas Silveira, Lilia Silveira adlı bir kız çocuğu olarak dünyaya geldi. Lucas, ailesine 2004 yılında transseksüel bir adam olarak değiştiğini itiraf etti. Şimdi bir LGBT aktivisti ve aynı zamanda “The Cliks Rock Band” grubunun öncüsü. Kanada’nın önde gelen müzik dergisi göre, en seksi Kanadalı Adam ödülü 2010’da Silveira’a verildi. Ayrıca unvanı alan ilk transseksüel adamdı.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Thomas Beatie : Thomas Beatie, dünyanın ilk “hamile” adamı olarak uluslararası ilgi gördü . Eşi kısır olduğundan, Beatie cinsel organlarını bir bebek sahibi olabilmesi için tutmaya karar verdi. Bugüne kadar kendi başına doğum yaptığı 3 çocuğu var. Halen, Thomas Beatie bir yazar ve transseksüel ve cinsellik konularının savunucusu.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Loren Rex Cameron: Loren Rex Cameron şu anda bir yazar, fotoğrafçı ve transseksüel bir aktivist. Çalışmaları, kadından erkeğe olan bütün geçişini belgelendiği bu konulara odaklanmaktadır. Fotoğraflarından gördüğünüz gibi yakışıklı bir erkek . Cameron’un fotoğraf çalışmaları lezbiyen ve transeksüel bireylerin bedenlerini sergilediği portre ve otoportrelerden oluşur. Cameron ayrıca kadın bedeninden erkek bedenine olan değişimini de kaydetmiştir.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler an Harvie: ünlü komedileriyle tanınan ve genellikle kendi transseksüel malzemesini kullanır. Ayrıca popüler stand-up komedyeni ve TV oyuncusu Margaret Cho ve birkaç ünlü sanatçıyla sahne aldı. Harvie, LGBT topluluğunda saygın bir şahsiyettir.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Rüzgar Erkoçlar: 1983 yılında dünyaya gelen Nil Erkoçlar ilk olarak Seni Yaşatacağım dizisinde ve ardından Bütün Çocuklarm ve Emret Komutanım dizilerinde rol almıştır. Şubat 2013’te cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Erkoçlar, adını Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirdi. Cinsiyet değiştirme operasyonu öncesi 2 yıl hormon tedavisi gördü. Rüzgar Erkoçlar şimdilerde Tuğba Beyazoğlu ile evli.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Ines Rau : Ines Rau muhteşem, güçlü bir kadındır. Bu nedenle, 2013 yılında Rau’nun Playboy’da ilk görünen transseksüel model olması sürpriz olmamıştı! Zorbalık eğilimli biri olsa bile, herhangi bir model için bunu başarmak zor.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Gigi Gorgeous, orijinal olarak Gregory Transseksüel kişiliği ile tanınan Gregory Allan Lazzarto adında popüler bir Kanadalı model. Elektroliz yapıldı, hormon replasmanı yapıldı ve Aralık 2013’te transseksüel bir kadın olarak ilan edildi.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Thalita Zampirolli: Instagram’da ve dışarıda inanılmaz sayıda fan takipçisi olan Brezilyalı bir güzel. Ailesinin tam desteği ile on sekiz yaşında cinsiyet değiştirme ameliyatı ve meme büyütme operasyonu geçirdi. Şu anda, hayran kitlelerinin takip ettiği ülkenin en ünlü trans modeli olarak tanımlanıyor

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler janet Mock transseksüel hakları ve aynı zamanda bir TV sunucusu için başarılı bir Amerikalı yazar ve aktivist. ‘Gerçekliği Yeniden Tanımlamak’ en çok değer verilen eserlerden biri olan birçok satanı yazmıştır. Erkek kimliğiyle doğmuş; 18 yaşından sonra en rahat seks biçimine geçmek için ameliyat yapıldı.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler Hindistan, trans bireyleri üçüncü bir cinsiyet olarak tanıyan ülkelerden biri ve Bayan Transseksüel Avustralya 2017 Laeticia Phylliscia Raveena, topluluk için olumlu adımlar atmaya devam ederse, translar için en iyi yer olabileceğini düşünüyor.

Cinsiyet Değiştiren Ünlüler İngiliz süper model Caroline Cossey, pistte kendisi için sağlam bir ün kazandı. Doğmuş bir erkeğin doğanın bir hatası olduğunu hissederek, kadın için doğru olduğunu hissettiği bir vücuda geçme kararını verdi. Geçişinden önce, Cossey Kenneth Cossey olarak biliniyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.