Cinsel İstismarı Atlatmak İçin Gittiği Kursta İstismara Uğradı

Ankara'da cinsel istismara uğradığı olayı atlatmak için saz kursuna yazılan kıza saz öğretmeni de cinsel istismarda bulundu.

Ankara’da, cinsel istismara maruz kalan 17 yaşındaki liseli kıza, yaşadığı travmayı unutması için annesi tarafından yollandığı kursta, 38 yaşındaki saz öğretmeni E.M.’nin de istismarda ettiği öne sürüldü. Saz öğretmeni hakkında ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçlaması ile dava açılırken, anne N.D. (43), “Adalet yerini bulana dek bunun ardındayım, mücadelemi vereceğim” dedi.


İLK SALDIRI 2 YIL ÖNCE

M.Ş.’nin yaşadığı cinsel istismar saldırılarının ilki 2 sene önce oldu. M.Ş., annesinden ayrı olan babasının yanına gitmek için akşam saatlerinde dolmuşa bindi. Dolmuşta kendisine bir miktar borcu olan B.Y. (19) ile karşı karşıya geldi. Söylentiye göre, B.Y., borcunu verme vaadiyle M.Y.’yi iş yerine götürdü. İş yerinde olan İ.D. (38) ise arkadaşı S.A. (30) ve B.Y.’nin yardımı ile, zorla araca bindirdiği M.Ş.’yi başka bir iş yerinin deposuna götürdü. M.Ş.’ye S.A., cinsel saldırı yaptı.

SAZ ÖĞRETMENİ DE İSTİSMAR ETTİ

Anne N.D., kızını, sosyal yaşantısına dönmesi için saz kursuna kaydettiğini söyleyerek, “Kursun ikinci gününde saz öğretmeni E.M. çocuğumu istismar etmek istedi, kızımla zorla beraber olmaya uğraştı. Kızım eve ağlayarak geldi ve çok korktuğunu ifade etti. Bu süreçte de Ankara 6’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açtık. İlk duruşma yapıldı. İkinci duruşma ocak ayına ertelendi. Ben kızımı oraya rehabilite olsun, ilk olayın etkisini üstünden daha çabuk atsın, kafasını dağıtsın diye yolladım. Fakat orada da benzer bir olayla karşılaştık” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı