Cinsel İlişki Festivali İçin Geri Sayım Başladı

Bazı kesimlerce eleştirilen İngiltere’deki cinsel ilişki festivali bu yıl 4 Temmuz – 7 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Festivalin biletlerine büyük ilgi var.

Büyük tartışma yaratan cinsel ilişki festivali önümüzdeki hafta İngiltere’de başlıyor. Her yıl tartışmaları da beraberinde getiren festival, 4 Temmuz – 7 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. 2013’ten beri yapılan festivalin biletleri 170 euroya satılıyor. Festival, geçtiğimiz yıllarda LGBT gruplarını geniş ölçüde kapsayan bir olaya dönüşmesi ve çiftlerin alanen ortalık yerlerde ilişkiye girmesi nedeniyle ülkede büyük tepki çekmişti.

Her kesimden insanın ilgi gösterdiği festivalin biletlerine bir hayli rağbet var. İngiltere dışında diğer ülkelerden de katılımcıların olduğu festival de 3 gün boyunca katılımcılar çok sayıda alkollü içki tüketiyor. İngiltere polisi de her yıl olduğu gibi bu yıl da festival için geniş güvenlik önlemleri aldı. Son yıllarda Avrupa’da artan terör saldırıları nedeniyle İngiltere’de deyim yerindeyse kuş uçurtulmuyor.

FİRMALAR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Ülkedeki birçok firma için iyi bir gelir kapısı olan festival için tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda. Bir tarafta festivali sabırsızlıkla bekleyenler olduğu gibi, bunun yeni yetişen nesli olumsuz etkilediğini savunanlar da var. Festivalin kadını metalaştırdığını savunan feminist gruplar, yetkilerden bu festivalin yasaklanmasını istiyor. Geçtiğimiz yıllarda bu festivalle ilgili bazı gruplar protesto gösterileri düzenlemişti. Ancak bu gösterilen hiçbiri amacına ulaşamadı. Bakalım bu yıl festivalde ne gibi olaylara tanıklık edeceğiz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı