Cinsel içerikli sahte hesaplar açan 40 yaşındaki kadın gözaltına alındı

İzmir’de, başkalarının fotoğraflarıyla çok sayıda sahte hesap açarak, tehdit, şantaj, iftira ve cinsel içerikli paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla aranan 40 yaşındaki kadın yakalandı. Gözaltına alınan zanlının 50 ayrı suçtan dosyasının kabarık olduğu gün yüzüne çıktı.
Takip et
Cinsel içerikli sahte hesaplar açan 40 yaşındaki kadın gözaltına alındı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziemir İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvuran D.B isimli kadın, sosyal medyada ismine çok sayıda sahte hesap açılarak kendisi ve küçük kızının fotoğrafları ile telefon numaralarının cinsel içerikli ifadelerle paylaşıldığını belirtip H.G (40) isimli kadından şikayetçi oldu. Asayiş, İstihbarat ve Siber Suçlarla Mücadele şube müdürlükleri ekiplerince şikayet üstüne çalışma başlatıldı. Devamlı adres değiştiren şüphelinin Konak ilçesinde gizlendiğini belirleyen polis ekipleri, kadını operasyonla gözaltına aldı. Zanlının evindeki telefonlar ve dijital materyallere el konulurken, şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ettiği öğrenildi.

SUÇ DOSYASI KABARIK ÇIKTI

Menderes ilçesinde ikamet eden H.G’nin Instagram, Twitter ve Facebook’ta çok sayıda hesabı olduğu ve esassız paylaşımlar yaptığı, bu sebeple ile ilgili Antalya, İstanbul, Bolu ve Kahramanmaraş’ta soruşturma yürütüldüğü öğrenildi. Huzur, sükunu bozmak, hakaret, tehdit, konut dokunulmazlığı gibi suçlardan 50 sabıka kaydı olduğu öğrenilen H.G’nin, şikayetçileri telefonla arayarak küfür, hakaret ve tehditlerde bulunup mesaj attığı kaydedildi. H.G’nin, öte yandan mağdur avukatlarını da davadan çekilmeleri için tehdit ettiği söylendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.