Cinnet Geçiren Damat Kayınpederini Öldürdü!

Osmaniye’de bir damat, tartışmaya tutuştuğu kayınpederini ve bir akrabasını pompalı tüfekle öldürdü. Baldızı ise ağır yaralı.

Osmaniye’de akıllara durgunluk veren bir facia yaşandı. Cinnet geçiren G.A. isimli damat, eşinin babası Erol G. ve akrabası Sırdaş G.’yi pompalı tüfekle öldürdü. Baldızı Tuğba G. ise şans eseri yaşama tutundu.

ORTALIK KAN GÖLÜNE DÖNDÜ

Kan donduran anlar Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yaşandı. Damat G.A. akşam saatlerinde kayınpederinin evine gitti. Sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Kavganın büyümesi sonucu G.A. evdekilere ateş açmaya başladı. Saçma mermileri kayınpederi, kayınpederin yeğenini ve kızını ağır yaraladı. Ortalık kan gölüne dönmüşken, damat G.A. kayınpederinin evinden kaçarak uzaklaştı.

Silah sesleri üzerine olay yerine yetişen komşular, sağlık birimlerine haber verdi. Çok kan kaybeden Erol G. ve Sırdaş G. hastanede verilen tüm uğraşlara rağmen kurtarılamadı. Baldız Tuğba G.’nin ise tedavisinin devam ediyor olduğu iletildi. 2 kişiyi öldürüp 1 kişiyi yaralayan ve kaçan damat G.A. ise polis ekipleri tarafından hala aranıyor. Soruşturma her yönüyle sürdürülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı