Cinnet geçiren adam evinin balkonundan ateş açtı! 2 bekçi yaralandı…

İstanbul Sancaktepe’de aile arasında çıkan bir münakaşa neticesi evinin balkonundan sokaktaki ailesine ateş açan kişi, olaya müdahale eden 2 bekçiyi yaraladı.
Takip et
Cinnet geçiren adam evinin balkonundan ateş açtı! 2 bekçi yaralandı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Yenidoğan Merve Mahallesi Mina sokakta 21.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, aile içinde çıkan bir münakaşa kısa zamanda alevlendi, münakaşanın büyümesi sonrası pompalı tüfekle balkona çıkan Y.C, sokakta olan ailesinin üstüne ateş açtı. O sırada sokakta devriye gezen bekçiler A.G ve B.Y olaya müdahale etmek isterken, balkondan tüfekle ateş açan şahıs tarafından üzerlerine ateş açılması neticesi kendilerine isabet eden saçmalarla hafif biçimde yaralandı. Bir bekçinin eline saçma gelmesi neticesi hafif yaralanırken öbür bekçi kasık ve karın kısmından vuruldu.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Silah sesleri duyulması üstüne komşular vaziyeti polise bildirdi. İhbar üstüne olay yerine polis, özel harekat ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı bekçiler olay yerindeki ilk müdahalenin sonrasında ambulansla Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Zanlı Y.C ise ateş açtığı tüfekle olay yerinde gözaltına alındı. Olay yeri inceleme ekipleri olayın gerçekleştiği alanda araştırmalarda bulundu.

“NE OLDUYSA BALKONA ÇIKIP MİLLETE BAĞIRDI”

Olay sırasında evinde silah seslerini duyan Uğur Göktepe, “Olay anında evde oturuyorduk. Önce 3-4 el silah sesi geldi. Bayan ile tartıştılar. Ne olduysa balkona çıkıp millete bağırdı, size ne diyerek. Ondan sonra tekrar balkona çıkıp 4-5 el silah sıkmaya başladı. Sonrasında orada bulunan bekçilere ateş etti. Bir bekçi galiba bacağında yaralandı. Sonrasında şahısı aşağı indirdiler. Polisler başında bekledi. Bekçilerin vaziyeti iyi görünüyordu.“ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.