Cinayeti aydınlatan Esra Erol’a tehdit yağdı!

Esra Erol’un canlı yayında 16 sene önce işlenen cinayet olayı gün yüzüne çıktı. Olay zinciri ise Halil İbrahim Bey’in programa katılarak birkaç ay önce evlendiği Kibar Ünvar adlı kadının 85 bin lira parasını alıp kayıplara karıştığını söylemesi ile başladı. Fakat Kibar Hanım’ın eşinin 16 sene önce şüpheli bir biçimde yaşamını yitirdiği tespit edildi. Bu olayı ortaya çıkaran Esra Erol ise Kibar ve onun çocukları tarafından tehdit edildi. Meşhur sunucu Esra Erol canlı yayında aldığı tehditleri açıkladı.
Takip et
Cinayeti aydınlatan Esra Erol’a tehdit yağdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol, hafta içi her gün birbirinden farklı hikayeleri Atv ekranlarına taşımaya devam ediyor. ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programında bugün şaşırtıcı bir olay meydana geldi.

Cinayeti aydınlatan Esra Erol’a tehdit yağdı!

Esra Erol’un canlı yayında ortaya çıkardığı evlilik dolandırıcılığının sonrasında şuanda 16 sene önce işlenen cinayet olayı gün yüzüne çıktı.Olay zinciri ise Halil İbrahim Bey’in programa katılarak birkaç ay önce evlendiği Kibar Ünvar adlı kadının 85 bin lira parasını alıp kayıplara karıştığını söylemesi ile başladı.

Fakat Kibar Hanım’ın eşinin 16 sene önce şüpheli bir biçimde yaşamını yitirdiği tespit edildi. Bu olayı ortaya çıkaran Esra Erol ise Kibar ve onun çocukları tarafından tehdit edildi. Meşhur sunucu Esra Erol canlı yayında aldığı tehditleri açıkladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.