adplus-dvertising

Çılgın Sedat: Candan Erçetin’i Allah’a Havale Ediyorum

Kısa bir süre önce evinde yangın çıkan Çılgın Sedat yaşadığı zor günleri Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında anlattı. Yangın sonrası üyesi olduğu MSG'nin hiç arayıp sormadığını söyleyerek MSG Başkanı Candan Erçetin’in istifa etmesi gerektiğini söyledi.
Takip et
Çılgın Sedat: Candan Erçetin’i Allah’a Havale Ediyorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kısa bir süre önce evinde yangın çıkan Çılgın Sedat yaşadığı zor günleri Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında anlattı. Çılgın Sedat, kısa adı MSG olan Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği Başkanı Candan Erçetin’e sitem etti ve istifaya çağırdı.

Çok büyük paraların toplandığını ama sanatçılara verilmediğini söyleyen Alişan ve Çılgın Sedat MSG için ateş püskürdü. Çılgın Sedat zor anında herkesin seferber olduğunu fakat MSG kimsenin umursamadığını anlattı. MSG başkanını Allah’a havale ettiğini söyledi.

Çılgın Sedat, ”MSG üyesiyim yıllardır. MSG Başkanı Candan Erçetin belki ben üyeyken üye değildi oraya. Bir kere arayıp, geçmiş olsun dilemedi. Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin. Olmayın böyle yerlerde. Ben değil ama ben gibi binlerce insan. Kime ne faydanız var. Ne yapıyorsunuz?” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.