adplus-dvertising

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı sorgula! Millipiyango 5 Nisan

Sayısal Loto belli oldu mu, Sayısal Loto saat kaçta çekiliyor? Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü Millipiyango İdaresi tarafından noter huzurunda çekilen Sayısal Loto sonuçları canlı olarak sitemizde yayımlanmaktadır. Çekilecek şanslı numaralar haberimizde an be an yayınlanırken oyun ile ilgili ayrıntılı bilgiyi de sizler için derledik.
Takip et
Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı sorgula! Millipiyango 5 Nisan
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto’da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Bu akşam gerçekleşecek olan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı 135 milyon 474 bin 961 TL.

Milli Piyango Online 5 Nisan tarihli Çılgın Sayısal Loto sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 5 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası!

5 NİSAN SAYISAL LOTO AÇIKLDI!

SONUÇLAR: 19-35-39-62-64-86 joker 90

Sonuçlar canlı olarak sitemizden izlenebildiği gibi açıklanır açıklanmaz bu alanda yer alacaktır.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı sorgula! Millipiyango 5 Nisan

5 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamı gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde haftanın ilk çekilişi bu akşam saat 21.30’da www.millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı olarak yayınlanacak. Sonuçlar açıklandığında haberimizde olacak

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.Tek kolon ücreti 3 TL’dir.Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.