Çılgın Koca, Tatile Çıkamayan Karısı İçin İmkansızı Başardı

İngiltere’de çalışma taahhütleri nedeniyle tatile çıkamayan eşi için kolları sıvayan 44 yaşındaki Chris Lodge, evlerinin bahçesine muhteşem bir tropikal bahçe yaptı.

İngiltere’de 44 yaşındaki Chris Lodge, çalışma taahhütleri nedeniyle tatile çıkamayan eşi için evlerinin bahçesini tropikal bir bahçeye dönüştürdü. İki yıldır eşinin isteğini yerine getirmek için çabalayan çılgın koca, tropikal bahçe için 35 bin euro harcadı.

İngiltere’de filmlere konu olacak bir olay yaşanıyor. Eşini çok sevdiğini ve onun her isteğini yerine getirmek istediğini belirten Chris Lodge isimli vatandaş, yaptığı şaheserle  hem adını tüm dünyaya duyurmayı başardı, hem de eşinin “Tatile gitmek istiyorum” serzenişine son verdi.

YAKINLARININ UYARISINI DİKKATE ALMADI

2017 yılında aklına dahiyane bir fikir gelen Chris Lodge, çalışma taahhüdü nedeniyle tatile çıkamadığı için üzgün olan eşi için harekete geçti. Evlerine ait bahçe için mimarlara taş çıkartacak bir proje hazırlayan Chris Lodge, çizimden sonra zaman kaybetmeden projeyi hayata geçirmeye başladı. Yakınlarının “Vazgeç” yönündeki önerilerini kulak ardı eden çılgın koca, aradan geçen iki yılda bahçeyi adeta tropikal bir harikalar diyarına çevirdi.

35 BİN EURO HARCADI

İngiliz basınında gündem olan çılgın koca, 2 yıldır devam ettiği projeye yaklaşık 35 bin euro harcadı. Chris Lodge’nin olağanüstü çabalarıyla şekillenen bahçeye ülkenin pek çok yerinden ziyaretçi geliyor. Chris Lodge, bahçede çalışmaların devam edeceğini ve son halini alması için en az 1 yılının daha olduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı