Cihangir Aşıkları Turlamaya Çıktı

Fatih Karagümrük’ün Giresunspor’dan transferi Sercan Yıldırım önceki akşam kız arkadaşıyla birlikte Cihangir’de görüntülendi. Yıldırım gazetecilere ”Arkadaşlar iyi geceler, biliyorum siz de işinizi yapıyorsunuz” diyerek tatlı sert sitem etti.

Fatih Karagümrük’ün Giresunspor’dan transfer ettiği Sercan Yıldırım, önceki akşam Cihangir Rose Marine’de görüntülendi. Kız arkadaşıyla Cihangir turuna çıkan ünlü futbolcu gazetecilerle sohbet etti.

MEKANDAN ÇIKINCA PANİK YAPTI

Sercan Yıldırım mekandan ilk çıktığında bir anda gazetecileri karşısında gördüğünde panik yaşadı. Kısa süreli bu panik sonrası gazetecilerle sohbet eden Yıldırım, sevgilisiyle ve bir arkadaşıyla gece turuna devam etti.

Bir dönem Bursaspor’da oynayan ve Türkiye’nin en iyi forvetlerinden birisi olarak hafızalarda kalan Sercan Yıldırım futbol akriyerine Fatih Karagümrük’te devam etme kararı aldı. Giresunspor’dan Fatih Karagümrük’e transfer olan yıldız isim, İstanbul gecelerinde çok görülecek gibi.

Basın mensuplarıyla kısa süre sohbet eden Yıldırım, ”Arkadaşlar iyi geceler, biliyorum siz de işinizi yapıyorsunuz” diyerek gazetecilerden bir süre sonra tatlı dille kendilerini yalnız bırakmasını rica eden Yıldırım, gece turuna devam etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı