Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!

Acun Ilıcalı kendisine iş vermeyince intihar ettiğini söyleyen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuğunda ise Acun Ilıcalı'dan bir geçmiş olsun telefonu dahi alamadığını söyleyerek sitem etti.
Takip et
Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kardeşi Ceyda Ersoy‘un sedyede çekilen bir fotoğrafını paylaşan Esra Ersoy, “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diyerek intihar etti” şeklinde konuştu. 

“ACUN BEY’İN MESAJINI BEKLEDİM”

Vaziyetinin iyi olduğunu söyleyen Ceyda Ersoy, “Ben de dünyadayım, sizlerleyim yaşıyorum. 3 saat daha hastaneye yetiştirilmeseymişim ölecekmişim. Ölmedim. Yoğun bakımda komadaymışım. O anlarda değişik haberler çıkmış hakkımda. Acun Ilıcalı beyi çok severim çok saygı işitirim ve çok iyi bir yapımcı. Ben bugüne kadar birçok projede yer aldım ancak kendisiyle hiç çalışmadım. Belki çalışırım, çalışmam bilemiyorum. Ancak bu kadar haberler olmuş ben yoğun bakımdayım, kim olursam olayım onun gibi iyi insandan geçmiş olsun mesajı beklerdim” diye sitem etti.

Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!

“‘ACUN BANA İŞ VERMİYOR’ DİYE İNTİHAR EDİLİR Mİ”

Önceki gün kardeşinin intihar girişiminde bulunduğunu belirten Esra Ersoy, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Ceyda’m benim ‘Acun bana iş vermiyor’ diyerek intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diyerek evdeki bütün ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki bütün ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz bütün Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin” demişti.

Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!Ciciş olarak bilinen Ceyda Ersoy, Acun iş vermeyince intihar etti!Esra Ersoy, Acun Ilıcalı iş vermediği için kardeşi Ceyda Ersoy’un intihar girişiminde bulunduğunu belirtti

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.