Ciciş Kardeşler, Tatili Bırakıp Oy Kullanmaya Geldi

Geçtiğimiz hafta yapılan İstanbul seçimleri için oy kullananlar arasında 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler de yer aldı.

İstanbul halkı geçtiğimiz hafta kendilerini 5 yıl boyunca idare edecek ismi belirlemek için sandık başına gitti. Katılımın yüksek olduğu seçime ünlüler de yoğun ilgi gösterdi. Sandık başına giden isimler arasında ‘Cicişler’ olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler de vardı. İki isim de sandık başından fotoğraf paylaşarak vatandaşlık görevlerini yerine getirdiklerini duyurdu.


Her yaptıkları ile magazin gündeminde kendilerinden söz ettirmeyi başaran Esra-Ceyda kardeşler bu kez farklı bir konu ile gündeme geldi. İmamoğlu ve Yıldırım arasında geçen İstanbul seçimleri için vatandaşlık görevini yaparak sandık başına gelen Ciciş kardeşler, sosyal medyadan fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmediler. Bu hareketleri ile takipçilerinin takdirini kazanan Ciciş kardeşler, hangi adaya oy verdiklerine ilişkin yöneltilen soruları ise yanıtsız bıraktı.

OY KULLANIP İSTANBUL’DAN AYRILDILAR

Seçim için tatillerine ara verip İstanbul’a gelen Ciciş kardeşler, oy kullandıktan sonra İstanbul’dan ayrıldılar. Bazı takipçileri de Ciciş kardeşlerin sandık başındaki fotoğrafları için “Oy vermeye değil podyuma çıkmış sanki” şeklinde yorumlar yaptı. Ciciş kardeşlerden Esra’nın 357 bin, Ceyda’nın ise 254 bin takipçisi bulunuyor. Kardeşler, sosyal medya hesaplarından katıldıkları organizasyonlardan fotoğraflar paylaşıyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı