adplus-dvertising

Ciciş Esra’dan Sonra Ciciş Ceyda’da Soyundu

Geçtiğimiz günlerde hem çıplak videosunu hemde fotoğrafını paylaşan Ciciş Esra'dan sonra kardeş Ceyda da soyundu. Ceyda çıplak fotoğrafını bir süre sonra sildi.
Takip et
Ciciş Esra’dan Sonra Ciciş Ceyda’da Soyundu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde çıplak videosunu Instagram hesabından paylaşan ve binlerce yorum alan Ciciş Esra’dan sonra kardeşi Ciciş Ceyda’da çırılçıplak soyundu. Instagram’da gündeme çıplak fotoğraflarıyla gelmeye devam eden Ciciş kardeşler, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Cesur pozlarıyla adeta “Kardashian Kardeşler”in yakaladığı trendi yakalamaya çalışan Ciciş kardeşler, durumu biraz abartmış olacak ki fotoğrafı bir süre sonra sildi.

Ciciş Esra’dan Sonra Ciciş Ceyda’da Soyundu Ciciş Ceyda

CİCİŞ CEYDA ÇIPLAK FOTOĞRAFINI INSTAGRAM’DAN SİLDİ

Instagram hesabında çıplak fotoğrafını paylaşan Ciciş Ceyda hayranlarının aklını başından aldı. Bir anda Ciciş Ceyda’yı çırılçıplak karşılarında gören hayranları ekran görüntüsü lamaya başladı. Ciciş Ceyda, Instagram’da gündem olduktan sonra söz konusu fotoğrafı sildi.

Ablası Ciciş Esra’nın, “Mankenlerden daha güzelim” diyerek paylaştığı çıplak fotoğrafının ardından kendi çıplak fotoğrafını paylaşan Ciciş Ceyda,düzgün fiziğiyle beğeni toplasa da birçok kesimden büyük bir tepki aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.