Ciciş Esra, Instagramda Çırılçıplak Fotoğrafını Paylaştı

Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda Kardeşlerden Esra, Instagram'da çırılçıplak fotoğrafını paylaştı. Paylaşım kısa sürede binlerce etkileşim aldı.
Ciciş Esra, Instagramda Çırılçıplak Fotoğrafını Paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehmet Ali Erbil’in sunduğu bir programla ünlenen ve skandallarıyla gündemden düşmeyen Esra Ceyda Kardeşler’den Esra, yeni bir skandalın altına imza attı. Oyuncak bir ayıya sarılarak çıplak fotoğrafını Instagram’da paylaşan Esra, kısa sürede binlerce etkileşim aldı.

ÇIPLAK FOTOĞRAFI BİNLERCE TAKİPÇİ TARAFINDAN BEĞENİLDİ

Ciciş kardeşlerden Esra’nın paylaşımı hikaye olarak paylaşılsa da enteresan bir şekilde takipçileri tarafından sempatik bulunarak beğenildi. Instagram’ı gündemde kalabilmek için kullanan ünlüler kervanına katılan Esra da, ismi unutulmaya başlamışken tekrar gündeme gelmeyi başardı.

Ciciş Esra, hakkında yapılan yorumlara ise şu cevabı verdi :”Dünya fenomenleri daha neler koyuyor valla. Hele Karle mi bir kadın var evli onun kocası bile olmasına rağmen ne pozlar koyuyor. Sanat eseri gibi fiziğim var madem havamı atim bence. Ayrıca 33 yaşındayım ve hiç spor yapmıyorum. 18 yaşında olup kaç genç kız bu fizikle yarışabilir? Güzellik yarışmalarında seçtiğiniz kaç kızda bu kıvrımlar var? Podyumda hepsini sollar rüzgar gibi eser geçerim valla isterlerse 190 boyunda olsunlar. 172 boyumla hepsine 1000 basarım. Vakti zamanında baba amca dayı korkusundan güzellik kraliçesi unvanı da alamadım. Ama görüldüğü üzere Taçsız kraliçeyim.”

  • ciciş kardeşler
  • çıplak
  • instagram
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.