adplus-dvertising

Çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu başladı

8 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü öncesi çiçekçiler hazırlıklara başladı. Saksı bitkileri 50 TL ile bin 500 TL arasında satılırken, gülün tanesi 20 ile 50 TL arasında değişiyor.
Takip et
Çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anneler Günü’ne sayılı günler kala çiçekçiler oluşacak talebi karşılamak için yoğun mesai harcıyor. Müşterilerine geniş ürün yelpazesinde çiçekler sunacak olan çiçekçiler, Anneler Günü öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Çiçekçiler, Anneler Günü’nde en çok talep gösterilen ürünün saksı çiçekleri olduğunu belirtti.

”Anneler Günü’nün en çok tercih edileni saksı çiçekleri”

Anneler Günü için 4 gün öncesinden hazırlıklara başladıklarını söyleyen çiçekçi Zöhrap Talayhan, ”Pazar sabahına kadar bütün çiçekleri hazır etmeye çalışacağız. Yoğun bir gün bizi bekliyor. Bizlerde bunu değerlendirerek müşterilerimize çiçeklerimizi sunacağız. Anneler Günü’nde saksı çiçekleri, çiçekli bitkilere talep oluyor. Eşine alanlar daha fazla gül almaya yöneliyor. Anneler Günü’nde saksı bitkisi olarak 400-500 tane stokladık. Kesme çiçeklerde ise 4 bin ile 5 bin arasında stokladık, binin üstünde sipariş bekliyoruz. Normal günde ise 40-50 adet sipariş alıyoruz” şeklinde konuştu.

Çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu başladı

Çiçek fiyatlarıyla alakalı de bilgi veren Talayhan, ”Saksı bitkilerinde 50 TL ile bin 500 TL’ye kadar gidiyor. Gülün tanesi 20 ile 50 TL arasında değişecek. Öbür kesme çiçekleri de buket biçiminde vereceğiz, onların fiyatı da 60 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Normal günde ise 40-50 adet sipariş alıyoruz” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.