Çiçekçiler açık mı, kapalı mı? Anneler Günü çiçekçi çalışma saatleri neler?

Tam kapanma süreci devam ederken Mayıs ayının ikinci Pazar günü her sene kutlanan Anneler Günü'nde çiçekçilerin hizmet verip vermeyeceği konusu meral edilmeye başlandı. Anneler Gününde bugün çiçekçiler açık mı, kapalı mı? Sokağa çıkma yasağında çiçekçiler çalışıyor mu, çiçek siparişi vermek serbest mi? Çiçekçiler açık mı, kapalı mı? Çalışma saatleri neler?
Takip et
Çiçekçiler açık mı, kapalı mı? Anneler Günü çiçekçi çalışma saatleri neler?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bugün Anneler günü… Binlerce kişi annesine en özel mesajları yolarken aynı zamanda çiçek de göndermek istiyor. Tütkiye tam kapanma sürecinden geçerken vatandaşların da kafalarında birtakım soru işaretleri yer alıyor. Onlardan birisi de “Çiçekçiler açık mı, kapalı mı? Çalışma saatleri neler?” şeklinde… İşte ayrıntılar…

ANNELER GÜNÜNDE ÇİÇEKÇİLER AÇIK MI?

Konuya ilişkin olarak İçişleri Bakanlığı daha önce yayımladığı genelgede “Çiçek satışı yapan iş yerleri, Anneler Günü nedeniyle 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açık olabilecek ve vatandaşlarımız ikametlerine en yakın çiçekçiye giderek alışveriş yapabileceklerdir.

Çiçek satışı yapan iş yerleri bu tarihlerde, 10.00-24.00 saatleri arasında evlere servis şeklinde de hizmet verebileceklerdir.” diye belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.