adplus-dvertising

Çiçek Pasajı’nda ki restoranda kadın müşteriyle tartışan şahıs pompalı tüfekle ateş açtı

Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki Tarihi Çiçek Pasajı’nda bulunan bir restoranda kadın müşteriyle tartışan bir kişi, pompalı tüfekle havaya ateş açtı ve tehditler savurdu. Olay esnasında yaşananlar, pasajdaki bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
Takip et
Çiçek Pasajı’nda ki restoranda kadın müşteriyle tartışan şahıs pompalı tüfekle ateş açtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, gece yarısı İstiklal Caddesi’ndeki Tarihi Çiçek Pasajı’nda meydana geldi. Alkollü olduğu öne sürülen L. E. Ö. pasajdaki bir restorana gelerek, önceden arkadaşı olduğunu öne sürdüğü kadın bir müşteri ile münakaşaya başladı.

L. E. Ö., münakaşa esnasında yanındaki pompalı tüfeği çıkarak havaya ateş etti ve etrafa tehditler savurdu. Bu esnada restoranlarda bulunan müşteriler kendilerini dışarı attı. Pasaj içinde bulunan restoran çalışanlarının ihbarı üstüne olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Çiçek Pasajı’nda ki restoranda kadın müşteriyle tartışan şahıs pompalı tüfekle ateş açtı

YANINA KİMSEYİ YAKLAŞTIRMADI

Bu esnada şüpheli, kadın müşteriyi rehin alarak yanına kimseyi yaklaştırmadı. Olay yerine gelen Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri pasaj çevresinde güvenlik tedbiri aldı. Restorana gelen Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri de etrafa tehditler savuran şüpheli L. E. Ö.’yü ikna etmek için uğraştı. Şüpheli, bir müddet sonra Güven Timlerinin ikna etmesi neticesi gözaltına alındı. Olayın meydana geldiği pasajda inceleme yapan polis zanlının rehin aldığı kadın müşteriden de bilgi aldı. Polis merkezine götürülen şüpheli, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.

OLAY CEP TELEFONU KAMERASINDA

Tarihi Çiçek Pasajı’nda kadın müşterinin rehin alındığı ve havaya ateş açıldığı olaya ait görüntüler ise pasajdaki bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile an be an kaydedildi. Görüntülerde, restoranda arkadaşlarıyla oturan kadın müşterinin yanına gelen şüpheli, elinde pompalı tüfekle etrafa tehditler savuruyor. Yanındaki kadın müşteriyi rehin alan şüpheli, etrafına kimseyi yaklaştırmazken bir müddet sonra olay yerine gelen polis, zanlıyı ikna ederek gözaltına alıyor. Ölen ya da yaralananın olmadığı olayla alakalı soruşturma sürüyor.

“İNSANLAR HEP BİRLİKTE DIŞARI KAÇTI”

Görgü tanığı Onur Gümüşkılıç olayla alakalı, “Olayın nasıl olduğunu biz de tam anlamadık. Bir anda içeriden bir silah sesi geldi. İnsanlar hep beraber Çiçek Pasajı’nda dışarı fırlamaya başladı. Baktık içerisi 50-60 kişi kalabalık. Sonra Beyoğlu Güven Timleri geldi olay yerine. İçeriye girmeye çalışanlar oldu. Olay bu kadar” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.