Çiçeği burnunda çift Girona sahillerinde

Son zamanların en çok oynanan yarışması Hadi ile adından sıkça söz ettiren güzel sunucu Müge Boz eşi ile birlikte İspanya sahillerinde görüntülendi.

13 Haziran’da nişanlısı Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile nikah masasına oturan güzel sunucu eşi ile birlikte Girona sahillerinde balayı tatilinin keyfini çıkardı. Sunuculuğu kadar oyunculuğu ile de dikkat çeken güzel oyuncu Instagram paylaşımları ile tatillerinin İda dağında bulunan evinde devam edeceğinin sinyallerini verdi.

INSTAGRAM’DAN HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Ünlü basketbolcu ile Barcelona’da nikah masasına oturan Boz, Instagram hesabından hayranlarına mutluluk pozları ile teşekkür etti. Nikah anında ve sonrasında ikilinin tek başına olması dikkatlerden kaçmazken ikilinin ailelerinin bu evliliğe karşı mı çıkıyor soruları akıllara geliyor. Öte yandan ikilinin mutluluk paylaşımları ise akılları karıştırmaya devam ediyor. Mutluluk pozlarını paylaşmaya devam eden ünlü oyuncunun teşekkür jesti hayranları tarafından karşılıksız bırakılmayarak fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuldu. Başarılı sunucu bir zamanlar kardeşi ile birlikte sunduğu Hadi yarışması ile eleştirilerin odağı haline gelmişti. Boz’un yarışmadaki tavırları ve konuşmaları yarışmacılar ve izleyenler tarafından sosyal medyada alay konusu olmuştu. Güzel sunucu bu eleştirilere ise sosyal medya hesabından esprili bir dille cevap vermişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı