Çiçeği Burnunda Anne Adayı Ateş Püskürdü

Kısa sürelik birlikteliklerini bebek haberiyle taçlandıran Caner Erdeniz’le evlenen Müge Boz, Instagram hesabından kendisine gelen yorumlara ateş püskürdü.

Başarılı oyuncu Müge Boz geçtiğimiz günlerde , bir süredir aşk yaşadığı Caner Erdeniz’le sade bir törenle hayatını birleştirmişti. Genç çiftin evliliklerinin daha ilk günlerinde bebek müjdesini sosyal medya hesaplarından heyecanla duyurmasının üzerine tepkiler de gecikmedi.

Henüz bir haftalık evliyken hamile olduğunu duyuran güzel sunucunun bebek haberini müjdelediğini videonun altına yüzlerce tebrik mesajı gelirken, çok sayıda da tepkili mesaj yağdı. Genç sunucunun takipçileri, ‘Evleneli daha bir hafta oldu nasıl hamile oluyorsun, hiç utanma kalmamış!’ şeklinde sert tepkiler gösterdiler. Boz’un açıklamasında bir başka tepki alan kısım ise ‘Tanrı’ kelimesini çok kez kullanması oldu.

”HİÇ YÜZÜNÜZ KIZARMIYOR MU?”

Henüz 15 günlük evli olan çiçeği burnunda çift balayı tatilinden videolar paylaşırken tepkilere de sessiz kalamadı. Hamileliğini müjdelediği videosuna, kısa sürede binlerce tepkili yorum yağmasının üzerine, çiçeği burnunda anne adayı sert tepki gösterdi. Boz düğün çekimini paylaştığı videonun altına olumsuz yorum yapan takipçileri için, Hiç yüzünüz kızarmıyor mu?, yorumlarınız çok yaralayıcı, Benimle uğraşmak yerine gidin kendinize bir uğraş bulun! diyerek tepki gösterdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı