Chris Hemsworth, Hamile Olmanın Ne Olduğunu Öğrenmiş!

Avengers: Endgame filmiyle birlikte Thor (Chris Hemsworth) karakterinin olabilecek en şişko halini görmüştük.

Marvel, Avengers: Endgame ile sinemaseverleri, yepyeni bir Thor karakteriyle tanıştırmıştı. Twitter’da herkesin “Şişko” diye lakap taktığı fakat Marvel yöneticilerine göre “Birader” adıyla anılan Thor karakteri, önceki filmde yapılan savaşla karakterlerin ruh sağlıklarının nasıl bozulduğunun bir kanıtıydı. Filmin sinemalarda vizyona girmesinden bu yana iki ay geçmiş olsa da, Hemsworth’e hala görünümüyle alakalı sorular yöneltiliyor. Son röportajında ise şakayla karışık cevap veren başarılı oyuncu, “Hamile kalmanın nasıl birşey olduğunu öğrendim” dedi.

Hemsworth, “Birader Thor” protezlerini giyeceği ilk gün, “İşte garip bir gün başlıyor” dediğini söyledi. Protezin toplam ağırlığı 40 kilogramdı. Protezi giydikten sonra sette karşılaştığı herkesin yanına gelip göbeğini sevdiğini anlatan Hemsworth, “Karımın hamile kaldığında neler hissettiğini o zaman çok daha iyi anladım. El ve ayak bileklerinde de ağırlıklar takılı olduğunu anlatan Hemsworth, “Kostüme alışmam sadece 1 gün sürdü. Her film, farklı bir ruh hali ve görüntüyle seyircinin karşısına çıkan bir rolü oynamaktan zevk aldım. Thor’u şişko bir karakter olarak da oynamak benim için güzel bir tecrübe oldu” ifadelerini kullandı.

ŞİŞKOYU OYNAMAK GÜZEL BİR TECRÜBEYDİ

Thor karakteri, Endgame filminde bütün film boyunca görünüşünü korudu. Daha sonrasında Galaksinin Koruyucuları’na katıldı ve gemileri Benatar’a bindi. Henüz Marvel tarafından teyit edilmiş olmasa da, Thor’u bir sonraki Galaksinin Koruyucuları filminde göreceğimize kesin gözüyle bakılıyor. Chris Hemsworth, çok sevdiği Thor karakteriyle ilgili olarak, “Son 3 filmde birbirinden farklı halleriyle Thor’u oynamayı başardım. Tamamen farklı bir karaktermiş gibi hissettim. Thor’u çok seviyorum ve hala onunla yapabileceğim eşsiz filmler varsa, oynamayı bekliyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı