CHP’liler Ünlü Oyuncuyu Tweet’leri Nedeniyle Şikayet Etti!

Ünlü oyuncu Recep Terzi, iktidara yakın tweet’leri nedeniyle hedef oldu. CHP’lilerin kendisini savcılığa şikayet ettiğini söyleyen Terzi, sosyal medya hesabından “Korkaksınız” notu paylaştı.

Türkiye gözünü 23 Haziran seçimlerine çevirmişken sosyal medyada da bu konu en çok konuşulanlar arasında. Özellikle twitter’da çok ünlü olan tiyatro ve dizi oyuncusu Recep Terzi iktidara yakın paylaşımları nedeniyle CHP’lilerin hedefi haline geldi.

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

430 bin takipçisi olan Terzi, yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla suç duyurusunun evrak fotoğraflarını paylaşarak iletisine şu notu düştü: CHP; Trollerine para yedirip 31 Marttan buyana tüm tweetlerimi şikayet ettirmiş.! Yok la siz harbi korkaksınız.!! Be çikoti tikoti takımı siz neden etmiyorsunuzda öğrencileri alet ediyorsunuz, yoksa ist adayınızın bahsettiği bursu bu yoldan mı veriyorsunuz. Yazıklar olsun size ya.

“DOĞRU BİLDİĞİMİ SÖYLEYECEĞİM”

Son olarak Türk televizyonculuk tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol alan oyuncu Recep Terzi, bu tutumun kendisini yıldırmayacağını ve doğru bildiğini söylemeye devam edeceğini dile getirdi. Terzi’nin kendisini şikayet eden Cumhuriyet Halk Partililer ile ilgili yaptığı paylaşım kısa bir sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Yorumlarda Terzi’ye destek verenler kadar CHP’lilerin haklı olduğunu ifade edenler de var.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı