CHP’li Salıcı’dan Erken Seçim Çıkışı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, sandığın çok uzakta olmadığını, 2023’ten öteye gidemeyeceğini söyledi.

CHP Bölge Toplantısı, Bursa İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya, Afyonkarahisar, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Kütahya ve Yalova örgütleri katıldı. “31 Mart ve 23 Haziran’da Yapılan Yerel Yönetimler Seçim Sonuçları Çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin İktidar Yürüyüşü” adlı toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlık yaptı.

Konuşmasında 31 Mart ve 24 Haziran arasındaki süreçten bahseden Salıcı, seçim süreci boyunca ortaya atılan ‘beka’ vurgusuna gönderme yaptı. Salıcı AK Parti’nin yaptığı siyasete eleştirilerde bulundu.

“BEKA MESELESİ NE OLDU?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, yaptığı konuşmada, “CHP’li başkanlar seçildi, Türkiye uçuruma mı yuvarlandı?” dedi. Salıcı sözlerine şöyle devam etti: “Ne oldu beka meselesi. Türkiye’nin başına bir çorap mı örüldü, CHP’li belediye başkanları seçim kazandı diye? Ne oldu, Türkiye CHP’li başkanlar göreve geldi diye uçurumun kenarından aşağıya mı düştü? O beka meselesi dediğiniz şey sizin kendi bekanızla ilgiliydi. Ve sizin ayağınız iktidarda çukura girdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı