CHP’li Mücahit Avcı, Ülkü Ocaklılar Tarafından Darp Edildi

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin düştüğü videoyu "kafası üstünde yürüyen şahıs" diye paylaşan CHP'li Mücahit Avcı, Ülkü Ocakları üyeleri tarafından darp edildi.

Geride kalan günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kırmızı halıda yürürken düştüğü videoyu “Kırmızı halıda kafası üstünde yürüyen şahıs” yazısı ile yayınlayan ve sonrasında MHP’liler tarafından tehdit edildiğini açıklayan CHP’li Mücahit Avcı’nın, darp edildiği görüntüler paylaşıldı. Avcı’nın Ülkü Ocakları mensubu bir grup tarafından darp edildiği öne sürüldü.


ZANLILAR SERBEST BIRAKILDI

Görüntülerin meydana çıkmasının ardından T24’e açıklamalar yapan Avcı, olayın dün olduğunu ve darp raporu aldığını kaydederken, belirlenen saldırganların gözaltına alındığını, bugün adli kontrol koşulu ile serbest kaldıklarını duyurdu. Avcı, saldırganların Ülkü Ocakları üyelerinden olduğunu ifade ederken, “Bu şahıslar birçok MHP’li üst düzey idarecinin tehdit içerikli tweetleriyle hareket ediyor. MHP İl Başkan Yardımcıları, MHP MYK üyeleri, İlçe Başkanları’nın tehdit mesajlarını 10 gün önce Twitter’da paylaşmıştım. Onların azmettirdiğine eminim” dedi.

DEVLET BAHÇELİ’NİN DÜŞTÜĞÜ VİDEOYU PAYLAŞMIŞTI

CHP’li Mücahit Avcı, geride bıraktığımız günlerde Twitter sayfasından Devlet Bahçeli’nin kırmızı halıda yürürken düştüğü videoyu “Kırmızı halıda kafası üstünde yürüyen şahıs” notuyla yayınlamış, sonrasında kendisine gelen tehditler olduğunu söylemişti. Avcı, kendisini tehdit edenler içinde MHP MYK Üyesi, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı gibi kişilerin olduğunu da duyurmuş, kendisini tehdit edenleri “Liderlerinizi ve ideolojinizi tanrı yerine koymayın. Gerektiğinde liderlerinizi eleştirebilin onlar da insanlar. Üstelik bu tehditleri açık kimlikleriyle yapamayacak kadar da korkak bir güruh bunlar” biçiminde eleştirmişti.

Avcı’nın bu akşam bir grup tarafından darp edildiği görüntüler paylaşıldı. Görüntülerde Avcı’ya saldıran gruptan bazı şahısların “Herkes haddini bilecek” diye bağırdığı fark edilirken, grubun Ülkü Ocakları mensubu olduğu öne sürüldü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı