CHP'li Mehmet Bekaroğlu'ndan Buket Aydın'a: Defileye Çıkmış

CHP'li Mehmet Bekaroğlu, Akçakale'de görev yaparken verdiği bir pozla gündem olan sunucu Buket Aydın'a, "Sanki defileye çıkmış poz veriyorsunuz" dedi.
Takip et
CHP'li Mehmet Bekaroğlu'ndan Buket Aydın'a: Defileye Çıkmış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Barış Pınarı Harekatı sürerken, PKK/YPG'lilerin basın mensuplarına saldırdığı bölgeye hareket eden sunucu Buket Aydın'ın verdiği poz sosyal medyada gündem oldu. CHP'li Mehmet Bekaroğlu da Aydın'ın bu görüntüleri için "Siz sanki defileye çıkmış poz veriyorsunuz. O kadar boyanmaya nasıl vakit buldunuz" sözlerini kullandı.

BUKET AYDIN CEVAP VERDİ

Büyük yankı uyandıran bu eleştirilere ne cevap vereceği merak edilen Aydın, sosyal medya sayfasından kendisine gelen eleştirilere "Ailemizi arkamızda bırakıp canımızı hiçe sayıp her türlü riski alıp Akçakale'den bütün gelişmeleri sizlere duyurmaya uğraşırken terör örgütünün hedefi olmak bizi şaşırtmıyor da sizlerin hedefi olmak çok şaşırtıyor doğrusu @MBekaroglu" sözleriyle cevap verdi.

MEHMET BEKAROĞLU SERT ÇIKMIŞTI

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise Buket Aydın'ın pozları için şu sözleri söylemişti: "Yaptığınız iş önemli bir iş, bebekler ölüyor, siviller, askerler ölüyor, anne babaların gözleri ekranlarda çocuklarının haberlerini bekliyor. Siz sanki defileye gitmiş poz veriyorsunuz. O kadar boyanmaya nasıl vakit buldunuz? Yazıklar olsun."

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.