CHP’li Eski Vekil, Davutoğlu’nun Ekibine Katılma Gerekçesini Açıkladı

Ahmet Davutoğlu’nun ekibine katılan isimlerden CHP’li eski vekil Ahmet Özkes, “Neden beraber hareket etme kararı aldınız?” sorusuna “Sayın Davutoğlu sıradan bir insan değil” yanıtını verdi.

Yeni parti kurma hazırlıklarına devam eden Ahmet Davutoğlu’nun ekibine katılan isimlerden biri olan CHP’li eski vekil Ahmet Özkes’ten sürpriz bir açıklama geldi.

“DAVUTOĞLU SIRADAN BİR İNSAN DEĞİL”

Çağlar Cilara’nın Youtube üzerinden yayın yaptığı programa katılan Özkes, “Davutoğlu’nda ne ışık gördünüz de beraber hareket etme kararı aldınız?” sorusuna, “Sayın Davutoğlu sıradan bir insan değil. Çok birikimli. Bu toprakların kültürünü ve dünyayı da çok iyi bilen, çok okuyan biri. Dünyayı bilen dolu bir kişi” yanıtını verdi.

ERDOĞAN VURGUSU

Açıklamasının devamında DAvutoğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahseden Özkes, “Dünyayı biliyor. Dolu bir kişi. Ve neticede böyle bir kişi olmasa sayın Cumhurbaşkanı tutup da danışmanıyken Dışişleri Bakanı yapmazdı. Ondan sonra da Başbakan yapmazdı. Netice de demek ki bir şeyler var ki, yani dolu dolu ki ondan yararlanmak istedi” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı