adplus-dvertising

CHP’li Belediye Başkanı Ali Kılıç alkollü kaza yaptı haberi yalan çıktı!

Ali Kılıç alkollü trafik kazası mı yaptı? Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın alkollü olarak bir araca çarptığı daha sonra olay yerinden kaçarak bölgeye özel kalemini yolladığı haberleri Maltepe Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklama ile yalanlandı.
Takip et
CHP’li Belediye Başkanı Ali Kılıç alkollü kaza yaptı haberi yalan çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Videoda bulunan görüntülerde iki aracın kaza yaptığı görülüyor. Kaza mağduru olduğunu iddia eden bayan sürücü ise kazayı Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yaptığını ve alkollü olduğu için olay yerinden kaçtığını söylüyor. Suçluların yakalanmasını istenen video sonrası Maltepe Belediyesi’nden jet hızıyla bir yanıt gelerek olayın gerçek dışı olduğu beyan edildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

* Basın ve yayın müdürlüğümüzde görevli olan N.E.A adlı personelimizin ihmali sonucu gerçekleşen trafik kazası geçtiğimiz yıl gerçekleşmiş olup yakın zamanla hiçbir bağı bulunmamaktadır.

* Kurumumuzun yönetim kadrosunun olağan toplantısında görevli olan N.E.A adlı personelimiz, toplantının ardından belediye başkanımızın şoförünün sağlık sorunları nedeniyle izinli olması nedeniyle sürücü olarak eşlik etmiştir.

* Seyir hali sırasında dikkatsizliğinin neden olduğu kazaya neden olmuş ve toplantı yerine yakın olması nedeniyle özel kalem müdürümüz ve başkan yardımcılarımız tarafından ziyaret edilmiştir.

* Kazanın tutanak altına alınmama talebi, aracının değer kaybetme riski göz önünde bulundurularak bizzat kaza mağduru tarafından personelimize teklif edilmiştir.

* Personelimiz tarafından resmi olarak yapılan ödeme dekontu tarafımızda mevcuttur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.