adplus-dvertising

CHP’den AKP’ye sert sözler! “Ders yok! Hesap var…”

CHP Sözcüsü Faik Öztrak yaptığı basın toplantısında, ”Bizim AK Parti’den alacağımız kriz yönetimi dersi yok. Ama onların milletimize vermesi gereken çok hesap vardır.” şeklinde konuştu. Öztrak öte yandan AK Parti Sözcüsü Çelik için de, “Cin olmadan adam çarpmayı bıraksın” dedi.
Takip et
CHP’den AKP’ye sert sözler! “Ders yok! Hesap var…”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dakika: CHP Sözcüsü Faik Öztrak AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklamalarından sonra kameralar karşısına geçerek gündemle alakalı konulara cevap verdi. AK Parti Sözcüsü Çelik, “Bu kriz döneminde, yüz binlerce İstanbullu perişan olmuşken bir belediye başkanının saatlerini restoranda geçirmesi tabii ki kriz yönetimi açısından zaaf yaratır, siyasi bir münakaşanın nedeni olur.” ifadelerini kullanmıştı. Öztrak bu sözlere, “Bizim AK Parti’den alacağımız kriz yönetimi dersi yoktur. Ama onların milletimize vermesi gereken çok hesap vardır.” karşılığını verdi.

CHP’den AKP’ye sert sözler! “Ders yok! Hesap var…”

Öztrak’ın açıklamalarından satır başları:

Büyükelçi ile yenen bir yemek üstüne İBB Başkanı linç etmeye kalkıyor. AKP Sözcüsü cin olmadan adam çarpmayı bıraksın. İstanbullu bunların ne olduğunu biliyor. Ülkeyi sel götürdü, dere kenarına ev yapmışlar diyerek milleti suçladılar. Bunları geçeceksiniz. Bizim sizlerden alacağımız kriz yönetimi dersi yok. Şu an organize sanayi bölgelerinde elektriği kestiniz. Ortada çok büyük bir yönetim krizi var. Cumhuriyet tarihimizde ilk defa karşılaşıyoruz. AKP Sözcüsü bununla alakalı tek kelime etmiyor.

Bugün kusur sanayicinin mi? Senin kusurun. AKP Sözcüsü’nin ağzından bunlarla alakalı tek bir söz duydunuz mu? Belediyelerimizle uğraşmaktan ülkemizin problemleri ile uğraşamıyorlar. AKP Sözcüsü bir de 15 Temmuz üstünden Genel Başkanımıza laf yetiştirmeye kalkmış. Genel başkanlarını tatildeyken; başbakanları tünellerle beklerken, demokrasiye sahip çıkın talimatı verin genel başkanımıza laf belirtiyor.

Bizim AK Parti’den alacağımız kriz yönetimi dersi yoktur. Ama onların milletimize vermesi gereken çok hesap vardır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.