adplus-dvertising

CHP ve İYİ Parti’nin IMF ile Görüştüğü İddiası Gündeme Düştü

CHP ve İYİ Partili yetkililerin IMF ile görüştüğü iddiasına AK Parti'den yorum geldi. Ömer Çelik, "Burada bir çifte standart var" dedi.
Takip et
CHP ve İYİ Parti’nin IMF ile Görüştüğü İddiası Gündeme Düştü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP ve İYİ Parti’nin Uluslararası Para Fonu (IMF) ile temasta bulunduğu söylentileri ile alakalı, “Burada ilginç olan şu; her gün ‘Bu hükumet eninde sonunda IMF’ye gidecek’ diye eleştiri yapıyorlar, ondan sonra da gidip saklı bir biçimde IMF görevlileri ile bir araya geliyorlar. Burada çifte standart var. Bir de kendileri bakımından gene tutarsız bir durum var.” dedi.

CHP ve İYİ Parti’nin IMF ile Görüştüğü İddiası Gündeme Düştü

CHP VE İYİ PARTİ, IMF İLE GÖRÜŞTÜ İDDİASI

CHP’nin 31 Mart yerel seçimlerinden evvel sık sık iktidarın IMF ile anlaşma yapacağını iddia ettiğini hatırlatan Çelik, “Bu iddiaları da hükumetin politikalarına karşı bir argüman olarak söylüyorlardı.” dedi.

IMF ile görüşen kişilerin halen ekonomiyle alakadar olan kişiler olduğunun altını çizen Çelik, “Burada ilginç olan şu; her gün ‘Bu hükumet eninde sonunda IMF’ye gidecek’ diye eleştiri yapıyorlar, ondan sonra da gidip gizli saklı bir biçimde IMF görevlileri ile görüşüyorlar. Burada çifte standart var. Bir de kendileri bakımından gene tutarsız bir durum var. ” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.