CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun Başı Yasak Aşkı ile Dertte

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, yasak aşk yaşadığı evli öğretmen Özlem Feraye Önder ile mahkemelik oldu. Gaytancıoğlu, çıplak görüntülerinin servis edilmesi şantajı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun Başı Yasak Aşkı ile Dertte
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun başı yasak aşk şantajı ile dertte. İddiaya göre Gaytancıoğlu, evli öğretmen Özlem Feraye Önder ile yasak aşk yaşamaya başladı. Önder, milletvekili sevgilisi ile internet üzerinden yaptığı görüşmelerin tamamını kayıt altına aldı. Bu görüşmelerin bazılarında müstehcen ifadeler de vardı. Önder, milletvekilinin kendisine gönderdiği çıplak fotoğraflarını da kayıt altına almıştı.

AYRILMAYA KARAR VERİNCE OLANLAR OLDU

Bir süre sonra araları bozulunca Gaytancıoğlu sevgilisi ile ayrılmaya karar verdi. Ancak Önder buna yanaşmadı ve “Kanserim, beni bırakamazsın” dedi. Gaytancıoğlu ısrar edince bu kez şantaj süreci başladı. Sabah’tan Osman Asiltürk’ün haberine göre bunun üzerine soluğu savcılıkta alan Okan Gaytancıoğlu şikayet dilekçesine şunları yazdı:

2017’de TBMM’ye geldi. Kendisini tanıttı. Eski arkadaşım olması nedeniyle kendisini kabul ettim. Kızı Ebru Özge Kaya için öğretmenlik sınavlarında yardımcı olmamı istedi. Yardımcı olamayacağımı söyledim. Sohbet biraz uzadı ve dışarı yemek yemeğe çıktık. Yemeğin sonrasında bir otele geçtik ve burada cinsel ilişkiye girdik. Daha sonra da birkaç kez beni arayıp davet etti. Bu buluşmaların bazılarında cinsel ilişki oluyordu. Bu görüşmelerin devamında Özlem, kanser hastası olduğunu, benim yanımda kalmasının gerektiğini, bana aşık olduğunu, benden ayrılırsa hastalığının ilerleyeceğini, eşinin birlikteliğimizi öğrenmesi halinde durumun kötü olabileceğini söyleyerek üstü kapalı bir şekilde beni tehdit etti.

“BENİ MECLİS’TE İŞE AL” DEMİŞ

Gaytancıoğlu’nun iddiasına göre Özlem Feraye Önder, elinde cinsel içerikli görüntülerinin olduğunu bu görüntüleri eşine göstereceğini, kendisini mecliste işe almaması halinde sosyal medyada da paylaşacağı şantajında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.