Chloe Loughnan’dan Serdar Ortaç İtirafı

Serdar Ortaç ile 5 yıl evli kalan Chloe Loughnan, Serdar Ortaç’ı hala sevdiğini ama ilişkinin bitmesinin iki taraf içinde doğru olduğunu söyledi.

19 yaşındayken ilk kez geldiği Türkiye’de Serdar Ortaç ile evlenme kararı alan ve dilini bile bilmediği yabancı bir ülkede yaşamaya başlayan Chloe Loughnan, verdiği bir röportajda boşanma sürecini ve sebeplerini anlattı. Loughnan, bu ayrılığın iki taraf için de en iyi sonuç olduğunu fakat hala Serdar Ortaç’ı bir dost olarak çok sevdiğini söyledi.

AŞKLA BAŞALDI, DOSTLUKLA BİTTİ

Chloe Loughnan, verdiği röportajda Serdar Ortaç’ı hala çok sevdiğini ama bunun dostluk kısmının artık daha ağır bastığını söyledi. Her zaman gidebileceği bir dost olarak gördüğünü söylediği Serdar Ortaç için aklında ve kalbinde hiçbir kötü düşünce olmadığını söyleyen Loughnan, ayrılığın ortak alınmış bir karar olduğunu söyledi.

Miami’de geçirdiği kaza sonrasında Serdar Ortaç’ın kendisini ziyarete gelmemesine doğal olarak üzüldüğünü fakat hasta olduğunu bildiği için bu durumu anlayabildiğini söyleyen Loughnan, “Serdar hastalanmadı. Tanıştığımızda hastaydı. Biz onun hastalığı yüzünden ayrılmadık.” sözlerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı