Chloe Loughnan’a Serdar Ortaç Sonrası Maddi Darbe

Serdar Ortaç ile yollarını ayırdıktan sonra gündemden düşen Chloe Loughnan, popülaritesini yitirmeye devam ediyor. Loughnan’ın Instagram gelirleri de azaldı.

Serdar Ortaç ile yollarını ayırma kararı alan Chloe Loughnan, bu ayrılıktan epey zararlı çıkmış gibi gözüküyor. Magazin dünyasının önemli isimlerinden Serdar Ortaç ile yollarını ayırdıktan sonra gündemden düşen ve sosyal medyada da takipçi kaybına uğrayan Chloe Loughnan, Instagram’dan elde ettiği gelirleri de yüzde 90 oranında kaybetti.

CHLOE LOUGHNAN KAN KAYBEDİYOR

Serdar Ortaç ile yollarını ayırdıktan sonra sosyal medyada takipçi kaybeden ve reklam gelirlerinde büyük oranda düşüş yaşayan Chloe Loughnan, maddi anlamda büyük bir sıkıntıyla karşı karşıya. Gündemden düşmeye devam eden Chloe Loughnan, Serdar Ortaç gibi ünlü bir ismin, magazin dünyasında yarattığı etkiyi şu sıralar daha iyi anladığı düşünülüyor.

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe’ye mağdur olmaması için ev ve araba verdiği konuşulurken, ikilinin artık görüşmediği ve yollarını tamamen ayrıldığı iddia edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı