Chloe Loughnan yatak odası pozu verdi!

Serdar Ortaç’ın eski karısı Chloe Loughnan sosyal medyayı paylaşımlarıyla sallıyor. Türkiye’ye gelip sonrasında tekrardan ülkesine giden Chloe Loughnan yatak odasından ve banyodan çektiği fotoğraflarla olay oldu. Meşhur modelin göğüslerini sergilediği görüntülere yorum yağdı.
Takip et
Chloe Loughnan yatak odası pozu verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Chloe Loughnan kendisinden 22 yaş büyük şarkıcı Serdar Ortaç ile 2019 senesinde boşanmıştı. Chloe Loughnan boşanmanın sonrasında nafaka problemi yaşadığı Ortaç’ı mahkemeye vermiş ve ikilinin arası bozulmuştu. Ortaç ise eski karısıyla alakalı “Yüzünü şeytan görsün” demişti.

Chloe Loughnan yaşadığı bu ilişkiyi unuttu ve ülkesinde yaşamına devam ediyor. Bir süre önce silikonlarını yenileten meşhur model son pozlarıyla dikkat çekti.

Chloe Loughnan yatak odası pozu verdi!

Kırmızı spor sütyeni ve tayt giyip önce yatak odasında sonra banyoda selfie çeken Chloe Loughnan bu pozları paylaştı.

Chloe Loughnan yatak odası pozu verdi!

SİLİKON İTİRAFI OLAY OLDU

Modelin bu pozlarını gören Türk hayranları ise yorum yağdırdı. Bazı takipçileri Chloe Loughnan’a çok güzel olduğunu söylerken kimileri ise “Serdar abim görmesin kaybettiğine üzülür” yorumları yaptı.

Chloe bir müddet önce Türkiye’ye gelmiş ve verdiği söyleşide “Silikonlarımı yaptırdıktan sonra evliliğime ve Serdar’a olan saygımdan dolayı dekolte poz bile veremedim. Şuanda rahatlıkla dekolte pozlar verebiliyorum” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.