Chloe Logan, Bin Pişman!

1 Eylül 2019, 12:49 tarihinde eklendi

Serdar Ortaç'la geçtiğimiz günlerde evliliğini bitiren Chloe Logan büyük pişmanlığını dile getirdi. Logan evli kaldığı 5 yıllık süreçte T.C. vatandaşlığı almadığı için pişman olduğunu dile getirdi.

Chloe Logan, Bin Pişman!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç’la 5 yıl evli kalan İrlandalı güzel Chloe Logan, evliliklerinin bitmesinin ardından çok fazla oyunculuk teklifi aldığını dile getirdi. Logan bu tekliflerin dizi, film ve reklam teklifleri içerdiğini fakat kendisinin şu an çalışma izni olmadığı için hiçbir işte çalışamadığını söyledi.

ÇOK PİŞMANIM

Chloe Logan, evli kaldığı 5 yıllık süreç içerisinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı almadığı için çok pişman olduğunu ve bunun da Türkiye’de yaşamak istemesine rağmen önünde büyük bir engel olduğunu söyledi. Bir şekilde burada yaşamak isteyen güzel mankenin önünde şimdilik iki seçenek var.

EVLİLİK Mİ, ÇALIŞMA İZNİ Mİ?

Güzel mankenin, İstanbul’da yaşamaya devam etmek istemesi ve burada çok fazla teklif alıyor olması T.C. vatandaşlığı veya çalışma izni alması gerektiği gibi bir sonuç ortaya koyuyor. Vatandaşlık için Türk birisiyle evlenmek mi, yoksa ajans aracılığıyla çalışma izni almak mı? Bunu zaman gösterecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.