Chiliz Manchester City ile Ortaklığını Canlı Yayında Duyurdu

Dreyfus, Manchester City ile ortaklık yaptıkları için çok mutlu olduklarını belirtti. Dreyfus, Manchester City dışında 2 takımla daha görüştüğünü söyledi ve ilerleyen zamanlarda açıklayacağını belirtti. Türkiye ile de görüşmeler devam ediyor açıklaması yapıldı.
Takip et
Chiliz Manchester City ile Ortaklığını Canlı Yayında Duyurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, Manchester City ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Premier Lig’de iki kulüple daha görüşme halinde olduklarını söyleyen Dreyfus, gelecek çeyrekte toplamda 3-4 takımla anlaşmaya varılabileceğini söyledi.

Galatasaray, Trabzonspor, Juventus, Paris Saint-Germain gibi kulüplerle iş birliği yapan Socios.com, ortaklarının arasına Manchester City’yi da kattı. Birkaç hafta içerisinde, Manchester City de diğer kulüpler gibi kendi taraftar tokenını çıkarmış olacak.

24 saat içerisinde %8,74 oranında değer kazanan CHZ token, 0,67 dolardan işlem görüyor.

Premier Lig’de görüşmeler sürüyor

Manchester City, Socios.com’un Premier Lig’deki ilk büyük çaplı ortağı oldu. “Kimse ilk olmak istemez ama kimse sonuncu olmak da istemez.” diyen Dreyfus, City sonrası iki kulüple daha görüşme halinde olduklarını ve gelecek çeyrek için hedeflerinin 3-4 Premier Lig kulübü ile anlaşma sağlamak olduğunu söyledi.

Socios.com uygulamasıyla kullanılabilen $CITY taraftar tokenı; Manchester City taraftarlarına kulüple dijital bir şekilde etkileşim kurma imkanı tanıyacak. Locker Room kullanıcılarının, normalden 4 kat daha fazla token alacağı aktarıldı.

Chiliz Manchester City ile Ortaklığını Canlı Yayında Duyurdu

Türkiye’de çalışmalar devam ediyor

Türkiye’de büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Socios.com, yerel düzeydeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Dreyfus, “Sıradaki Türkiye’miz” olarak tanımladığı Brezilya’daki çalışmaların da hızlandığını ve Chiliz’in Brezilya’daki ticaret hacminin, Bitcoin’in iki katı olduğunu söyledi.

50 milyon dolarlık yatırım ile Amerikan pazarına ayak basan şirket, ABD’de çeşitli yetkililerle görüşmeye başladığını açıkladı. ABD’deki kuralların Avrupa’ya kıyasla daha farklı olduğunu söyleyen Dreyfus, “Daha fazla kulüp, daha fazla kullanıcı demek.” diyerek toplantıların sürdüğünü açıkladı.
Chiliz CEO’su, Latin Amerika, İspanya ve dünyanın birçok yerinde yeni takımlarla anlaşmalar yapmak için çok zaman harcadıklarına değindi.

Dreyfus, Socios.com‘da çok hızlı büyüdüklerini de söyledi ve gelecekte birçok farklı gelişme yaşanacağını belirtti.

Dreyfus, Türkiye’de de takımlarla ilgili çalışmalarına devam ettiğini söyledi. CEO, CHZ‘nin ticareti konusunda da çok mutlu hissettiklerini ve ilgiden dolayı çok memnun kaldıklarını söyledi.

Manchester City – Blue Manchester ($LOCK-BM) için Socios üzerinden yatırım yapanlara bazı şartlar iyileştirilerek değiştirildi. Bu hususta;

Tüm $LOCK-BM tokenları $CITY Fan Token’larına dönüşecek ve 22 Mart Pazartesi günü Socios.com cüzdanlarına dağıtılacak.

$CITY şimdilik işleme açık olmayacak.

$CHZ’den Fan Token’a dönüşüm oranlarını değiştiriyoruz. Her 200 $CHZ karşılığında 1 Fan Token almak yerine şimdi 4 tane alıyor olacaksınız. Dağıtım anında her bir Fan Token 50 $CHZ değere sahip olacak.

$CITY Toplam Token Arzı: 20 milyon

LOCK-BM soyunma odasına katıldıysanız, kitlediğiniz miktarın %15’i kadar $CHZ bonusu 19 Mart Cuma gününün bitimine kadar (CET) Socios.com cüzdanınıza yüklenecek.

Projenin gidişatına bakıldığında soyunma odası etkinliğinin bununla sınırlı kalmayacağını, devamının geleceğini söylemek mümkün. Devamının soyunma odasında bulunan diğer takımlarla mı yoksa yeni bir dolap etkinliği ile mi olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu etkinliği kaçırdım diye üzülenler için üzülmemesini Chiliz & Socios tarafından bu tür sürpriz etkinliklerin devamının geleceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

CEO Alex Dreyfus bugün (19/01/2020) Youtube canlı yayını üzerinden paylaştığı haber ile takipçilerine uzun zamandır bekledikleri müjdeyi verdi. Herkese merhabalar, bizleri takip eden herkese selamlar ve çok teşekkürler. Son haftalar için ekibime ve bizleri takip eden herkese teşekkür etmek isterim. Son dönemde çok sayıda yeni takımla anlaşmalarımız oldu. Fakat öncelikle sizlere ilan etmek istediğim bir takım var. Manchester City’i Socios.com ailesine ve Chiliz blokchain’e katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bizim çok önemli bir adım, neredeyse 2 senedir bunun için uğraşmaktayız. $CITY Taraftar Token’i yakında piyasada olacak ve bunun için çok mutluyuz. Soyunma Odası tokenları yakında $CITY Taraftar Tokenlerine dönüştürülebilecek. Her 1 Mancester City Token alan için 4 Token verilecek.

Ayrıca konu ile ilgili CEO Dreyfus yeni yatırımları ve odak noktaları ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki dönemde Amerikan Spor Dünyası için de yatırımlar içinde olacağız. Brezilya’nın yeni Türkiye olduğunu söyleyebilirim. Brezilya’daki takipçilerimize selam vermek isterim. Brezilya’dan takımlar da yakında aramızda olacak. Yakında eğlence dünyasına da giriyoruz. Gelecekte müzik dünyasında, eğlence dünyasında yer alacak, e ticaret platformlarıyla ortaklıklar geliştireceğiz. Avrupa’da hali hazırda büyük ortaklıklarımız var. Fakat Amerika’da işler biraz farklı. Amerika’daki spor organizasyonlarıyla ortaklıklar için ABD’deki ulusal liglerle ilişkilerimizi geliştirmek istiyoruz. Socios.com’da günlük 100.000 kullanıcı seviyesine geldik. NFT ve biriktirilebilir ürünlerle çok daha yeni şeyler deniyor olacağız. Socios platformunda yer almak için kullandığınız $CHZ’nin yardımıyla, kripto paramız da gelişmekte ve ilerlemekte. Yeni partnerlar ve kullanıcılara ulaşmak için sürekli çalışmaktayız.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.