Chiliz CHZ Real Madrid ve NBA anlaşması ne zaman?

Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) coin, spor ve e-spor dünyasında yaygınlaşan bir kripto para birimidir. Pek çok spor kulübüyle anlaşmalar yapan CHZ, şimdilerde Real Madrid ile görüşmeler sağlıyor. Peki, CHZ Real Madrid anlaşması ne zaman? Real Madrid, Borussia, Manchester City ve NBA anlaşma tarihleri haberimizde.
Takip et
Chiliz CHZ Real Madrid ve NBA anlaşması ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHZ, Socios.com platformunun hizmet token’ı olarak kullanılmaktadır. Bilindiği üzere CHZ Coin ülkemizde de pek çok spor kulübüyle anlaşmalar yapmıştı. Real Madrid ile anlaşmasının ardından birim fiyatında büyük bir artış yaşanacağı söyleniyor. 2018 yılında kurulan ve e-spor dünyasında yaygınlaşan kripto para CHZ Real Madrid anlaşması ne zaman sorusuyla gündemde. Peki, CHZ Real Madrid anlaşması ne zaman?

CHZ Real Madrid anlaşması ne zaman?

Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ve bir ERC-20 token’ı olan Chiliz (CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunar. Socios ve Chiliz ekibi birçok önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini hedefliyor.

Elinde CHZ coin tutanlar, Manchester City ve Real Madrid takımlarının Chiliz borsasında tokenlerinin satışa başlamasını iple çekiyorlar. Birkaç güne bu durum netleşecek. Sonuç olumlu olursa, CHZ’de yukarı ivme bekleyebilirsiniz.

İddia edilen anlaşma tarihleri ise 17 Mart 2021 tarihinde Real Madrid ve Borussia Dortmund anlaşmaları, 22 Mart 2021 tarihinde Manchester City anlaşması, 25 Mart 2021 tarihinde NBA anlaşması yapılacağı söyleniyor.

Chiliz CHZ Real Madrid ve NBA anlaşması ne zaman?

Chiliz CHZ coin nedir?

2016 yılından bu yana mevcut ürünleri çeşitli yinelemeleri devam ediyor. Ürün ve ekip geliştirme dahil olmak üzere aktif çalışma 2018’in başlarında başladı. Özel Yerleştirme yoluyla 66 milyon dolar toplandı, bunun en büyük kısmı inşaatı finanse etmek için kullanılıyor. Son 2 yılı aktif olarak olarak geçirip, Ekim 2018’de 8,8 milyar $ CHZ üretildi ve önden katkıda bulunanlara dağıtıldıktan sonra, $ CHZ, Binance, BitMax ve KuCoin dahil olmak üzere büyük kripto para borsalarında halka açık olarak listelendi. Juventus, Taraftar Tokenlarını ($ JUV) üreten, Taraftar Token Teklifi düzenleyen ve hayranlarına blok zincirinde oy verme şansı veren ilk kulüp oldu.

Bugün itibariyle Chiliz, 29 farklı milletten güçlü 80’den fazla ekip üyesine sahiptir. Malta merkeziyle birlikte, Lyon, Fransa’da bir geliştirme ofisi işletiyor ve Türkiye, İspanya, Güney Kore ve Brezilya’da aktif operasyonları var. Ekip üyeleri İngiltere ve İsveç’te aktif olarak bulunmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.