Chiliz CHZ Coin anlaşmaları nelerdir? Chiliz coin hangi takımlarla anlaşmaları var?

Resmi olarak 2019'da başlatılan Chiliz ve Socios platformu fikri ilk olarak 2016'da tasarlandı. Chiliz, hayranların en sevdikleri spor takımlarını blockchain tabanlı etkileşimler yoluyla desteklemelerine olanak sağlamak için tasarlanmış bir jetondur. Chiliz, espor ve oyun kitle fonlaması için en büyük blok zincirlerinden biridir. Peki CHZ Hangi takımlarla anlaştı? Türkiye'den anlaşan takım var mı?
Takip et
Chiliz CHZ Coin anlaşmaları nelerdir? Chiliz coin hangi takımlarla anlaşmaları var?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Chiliz.net, Chiliz ($ CHZ) ve Socios.com ile ortak olan tüm spor ve eğlence jetonlarının ticaret platformudur. FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Galatasaray, AS Roma, OG (esports DOTA2) ve daha fazlasını içerir. Chiliz, 60’tan fazla kişiyle Malta merkezli, Avrupa blok zinciri tabanlı bir girişimdir. Değişim ve ticaret kaynakları Singapur’da ve Asya’da bulunmaktadır.

CHİLİZ COİN ANLAŞMALARI

FC Barcelona Fan Token

Sint-Truidense Voetbalvereniging Fan Token

Galatasaray Fan Token

Paris Saint-Germain Fan Token

Team Heretics Fan Token

Apollon Limassol

AS Roma Fan Token

OG Fan Token

Natus Vincere Fan Token

AC Milan Fan Token

Atletico De Madrid Fan Token

Novara Calcio Fan Token

Trabzonspor Fan Token

Club Atletico Independiente

Juventus Fan Token

Chiliz

Young Boys Fan Token

Alliance Fan Token

İstanbul Başakşehir Fan Token

REVV

Ayrıca Estonya ve İsviçre’de de lokasyonlar işleten Malta blok zinciri şirketi için işler var. Futbol kulüplerinin taraftar jetonlarını satın alabilmek için, taraftarların önce Chiliz jetonlarını (CHZ) satın almaları gerekir ve bunlar daha sonra CITY ve Co. ile değiştirilebilir. CHZ’nin piyasa değeri bu yıl fırladı ve şu anda 3 milyar doları aştı.Konsept Avrupa’da meyve verdiğinden, CEO Dreyfus şirketi 50 milyon dolarlık bir yatırımla ABD’ye getirmek istiyor. NBA Top Spot’un NFT’leri, oradaki spor organizasyonlarının blockchain’i dinlemeye istekli olduğunu zaten gösterdi.

TARAFTAR TOKENINI MANCHESTER CITY’E GETİRİYOR

Malta merkezli blockchain şirketi Chiliz, müşteri listesinde Avrupa Futbolunun Şampiyonlar Ligi’ne sahip. İtalya, Fransa ve İspanya’daki en iyi kulüplerin ardından, İngiltere Premier Ligi’nin önde gelen kulübü Manchester City şimdi katılıyor.

“Dünyanın dört bir yanındaki Manchester City hayranları, Socios.com’daki bazı zorunlu ve bağlayıcı olmayan kulüp anketlerinde VIP ödüllerine, kulüp promosyonlarına, oyunlara, AR özellikli işlevlere ve oylama haklarına erişmek için CITY hayran jetonlarını kullanabilir” diyor. CEO Alexandre Dreyfus liderliğindeki Chiliz. VIP deneyimlerine erişim

“Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sevdikleri kulübe daha da yakınlaşmaları için bir fırsat daha verecek olan yeni Manchester City Taraftar Token’i piyasaya sürmekten çok heyecanlıyız. Taraftarlar fantastik yarışmalara ve VIP deneyimlerine erişebilir ve kulüp girişimlerinde oy kullanabilirler “dedi. “Zaten kayıtlı olan her Cityzen, tüm avantajlara ve ödüllere erişebilmek için ücretsiz bir jetona da sahip.”Token ile, taraftarlar (Manchester City’de “Cityzen” olarak adlandırılırlar), token ile müşteri sadakati açısından kulübe daha yakından bağlanmalıdır. Özellikle Corona’nın stadyumların boş olduğu dönemlerde, bu, taraftar mağazacılığının dijital bir uzantısı olarak giderek daha fazla futbol kulübüne görünmektedir. Sahiplerine yıldızlarına daha fazla erişim vaat eden token satışları para kazanabilir. Yine bir Chiliz müşterisi olan FC Barcelona, token satışında 1,2 milyon Euro’nun üzerinde ciro yaptı. Önde gelen Avrupa kulüpleri gemide.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.