Chelsea, UEFA Süper Kupa Finali İçin İstanbul’a İniş Yaptı

Vodafone Park 14 Ağustos Çarşamba günü UEFA Süper Kupa Finali’ne ev sahipliği yapacak. Final karşılaşması için İstanbul’a ilk gelen takım Chelsea oldu.

Geçen sezon UEFA Avrupa Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Chelsea, özel uçakla İstanbul Havalimanı’na iniş yaptı. Chelsea futbolcularını ve teknik ekibini Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri karşılarken, oyunculara çiçekler verildi.


ÖZEL KARŞILAMA

Futbolcular, teknik ekip ve yönetici kadrosundan oluşan grup, kendileri için hazır bekleyen takım otobüsüne geçiş yaptı. Daha sonra takım, geceyi geçirecekleri Beşiktaş’taki otele doğru harekete geçti. Takım otobüsünde, Chelsea arması ve 2019 UEFA Süper Kupa Finali logosu yer aldı.

TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİ GÖSTERİLDİ

Aynı zamanda uçağın içerisinde sayıları 70’i bulan taraftar da İstanbul’a iniş yaptı. İngiliz taraftarlar, hoş bir törenle karşılandı. İGA Yetkilileri tarafından hazırlanan bando ekibi karşılamada yer alırken, taraftarlara Chelsea armalı atkılar hediye edildi. Taraftarlar işlemlerin ardından geceyi geçirecekleri otellere doğru hareket etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı