Charlize Theron’dan Hızlı ve Öfkeli Filmi İçin Yeni İmaj!

Hızlı ve Öfkeli 8 filminde ilk kez gördüğümüz ve Charlize Theron’un hayat verdiği Cipher karakterinin yeni imajı, Charlize Theron’un Instagram paylaşımıyla ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 8 filminde kötü karakter olarak karşımıza, Charlize Theron’un oynadığı Cipher karakteri çıkmıştı. Çekimlerine devam edilen Hızlı ve Öfkeli 9 filimde de Cipher karakterinin yer alacağı açıklanmıştı.

Charlize Theron, kişisel Instagram hesabından karakterin yeni imajını paylaştı. Önceki filmden bu yana oldukça büyük bir imaj değişikliği yaşayan Cipher karakteri, yine kötü karakter rolünde mi olacak, yoksa doğru tarafta mı yer alacak merak konusu.

Charlize Theron’dan Hızlı ve Öfkeli Filmi İçin Yeni İmaj! Charlize Theron, Hızlı ve Öfkeli 8 filminde böyle görünüyordu.

HIZLI VE ÖFKELİ 9’DA OYNAYACAK

Charlize Theron’un canlandırdığı Cipher karakteri önceki filmde omuzlarını geçen oldukça uzun ve düz saçlara sahipti. Yeni filmde Cipher’ı oldukça kısa saçlarıyla göreceğiz. Hızlı ve Öfkeli 8’de Cipher, oldukça zeki bir siber terörist olarak karşımıza çıkmıştı.

Charlize Theron’dan Hızlı ve Öfkeli Filmi İçin Yeni İmaj!

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı