Charlize Theron: “Annem Babamı Öldürdü!”

Ünlü oyuncu Charlize Theron, annesinin babasını kendisini savunmak için vurarak öldürmesi hakkında konuşmaktan utanmadığını söyledi.

ABD merkezli radyo kanalı NPR’a konuşan Theron, “Bu konu hakkında konuşmaktan utanmıyorum, çünkü bu tür olayları ne kadar çok konuşursak yalnız olmadığımızı da o kadar çok fark ediyoruz” diye konuştu.

Charlize Theron, Güney Afrika’nın Johannesburg kenti yakınlarındaki bir çiftlikte annesi Gerda ve babası Charles ile büyüdü.

Charlize Theron: “Annem Babamı Öldürdü!”

Alkolik babası, arkasında eşi ve kızının saklandığı kapıya ateş ettiğinde ünlü oyuncu 15 yaşındaydı. Theron, “Kurşunlardan hiçbiri bize isabet etmedi ki bu bir mucizeydi. Annem kendisini savunmak için bu tehdide son verdi” dedi.

Theron, bu tür aile içi şiddet olayları yaşayan çok sayıda insan olduğunu da sözlerine ekledi.

Charlize Theron: “Annem Babamı Öldürdü!”

Charlize Theron’un annesi Gerda, 1991 yılının o kabus gibi gecesinde kocası Charlie’yi vurmak zorunda kalmıştı.

Gerda, kocası Charles, hem ohu hem de kızı Charlize’i kurşunlayıp öldürmekle tehdit ettiği için kendilerini savunmak amacıyla kocasını vurmuştu. Ünlü oyuncu röportajında babasıyla ilişkisini “inanılmayacak kadar sağlıksız” diye nitelendirdi. Theron, babasının alkolik olduğunu ve babasını hep o haliyle hatırladığını söyledi. Ünlü yıldız bunun “umutsuz bir durum” olduğunu da sözlerine ekledi.

Charlize Theron: “Annem Babamı Öldürdü!”

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı