adplus-dvertising

ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?

Cemile Canyurt, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosuyla tanışmasının ardından tanınan oyunculardan biri olmayı başardı. Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Cemile Canyurt kaç yaşında? ÇGHB Cemile Canyurt kaç doğumlu? Eğitimi ne? Cemile Canyurt'un eşi Mertkan Kaya kimdir? Cemile Canyurt kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır ve hangi dizi ve filmlerde oynadı? ayrıntılar haberimizde...
Takip et
ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 15 Mart 1992

Doğum yeri: Kırıkkale

Boyu-kilosu: 1,60 m, 60 kg

Eğitimi: Bolu İzzet Baysal üniversitesi Gıda mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Eşi: Mertkan Kaya

Ankara’da hayatını geçiren oyuncu, orta ve lise döneminde de burada yaşamıştır. Daha sonra da Tiyatro ve oyunculuğu sevdiği için kendisine hedef olarak bu mesleği seçmiştir. Ayrıca Ufak çaplı reklamlarda ve TV programlarında oynasa da hedefi olan BKM’ye 2016 yılında girmeyi başarmıştır. Sonra da buradan ünlü olarak ÇGHB 2 de yer almaya başlamıştır.

ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?

Cemile Canyurt kendisini şu ifadelerle tanımlamaktadır;

“Sahne tozunu yutanlar arasına katılmamla birlikte hayallerimi, hedeflerimi başarılı bir oyuncu olmak üzerine oluşturdum..

Ankara’da Özel bir Tiyatro’da eğitim aldım. Babamın ‘elle tutulur bir meslek seçeceksin’ demesiyle bir dönem gizli saklı Tiyatro çalışmalarına devam ettim.. Bu durum öğrenilince oyunculuk hayallerimi kısa bir süre ertelemek zorunda kaldım ve AİBÜ Gıda Mühendisliği bölümünü kazandım.

ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?

Üniversite Toplulukları ve Özel tiyatrolarda bir çok oyun ve organizasyonlarda yer aldım.

Okul devam ederken sürekli İstanbul’a gelmenin bir yolunu aradım, bir kaç TV programına (yarışma) katıldım ve kısa filmlerde oynadım. Okul biter bitmez soluğu İstanbul’da aldım.. Sürekli BKM’ye gidiyordum, gösterileri izliyordum.. BKM’nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordum.

View this post on Instagram

A post shared by Cemile Canyurt (@cemilecanyurt)

2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldım. 3 Arkadaşımla birlikte Geçiçi Tiyatro olarak sezonu birincilikle bitirdik. Ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldum ve skeçler yazıp oynamaya başladık.

Şu an uzun zamandır hayalini kurduğum bir ekibin parçasıyım.. Mutlu ve Umutluyum”

Cemile Canyurt Evli mi?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının en dikkat çeken oyuncularından biri olan Cemile Canyurt 2020 yılının Temmuz ayında dünya evine girdi.

ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?

Cemile Canyurt, bir süredir birlikte olduğu Mertkan Kaya ile memleketi olan Bolu’da nikah masasına oturdu.

ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir? ÇGHB oyuncusu Cemile Canyurt kaç yaşında, nereli? Cemile Canyurt’un eşi kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.