ÇGHB neden yok? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?

Kanal D'nin sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 hangi gün yayınlanıyor merak edildi. Program önceleri Pazar günleri ekrana geliyordu. Peki, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? ÇGHB 2 ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Hangi gün? Pazar mı Pazartesi mi? İşte bilgiler...
Takip et
ÇGHB neden yok? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak imzalı, Kanal D’de yayınlanan eğlence programı bu akşam ekrana gelmeyince takipçiler merak etti. Peki, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? ÇGHB 2 ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Hangi gün? Pazar mı Pazartesi mi? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Pazartesi günü mü yayınlanıyor? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam neden başlamadı?

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 BUGÜN NEDEN YOK, BİTTİ Mİ?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı arası nedeniyle bugün yani 3 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelmeyecek. ÇGHB2 yeni bölümü haftaya yayınlanacaktır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bitmedi veya final yapmadı. Program sadece 1 haftalık yılbaşı arası veriyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Programın yeni bölümleri Pazartesi yayınlanmaktadır.

Fakat yılbaşı arası nedeniyle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bugün yani 3 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelmeyecek. ÇGHB2 yeni bölümü haftaya 10 Ocak Pazartesi  yayınlanacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.