adplus-dvertising

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin sevilen oyuncularından Arif Güloğlu, lenf kanseri tedavisi görmeye başladığı için ekibinden uzak kaldı. Bu süreçte Güloğlu'nu yalnız bırakmayan ekip, bundan sonraki oyunlarını arkadaşlarına ithafen oynayacak. Peki CGHB 2 hangi oyuncu kanser? Arif Güloğlu ne kanseri? Lenfoma ne demek? Arif Güloğlu ve hastalığı hakkında merak edilenler haberimizde...
Takip et
CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 18 Eylül 1997

Doğum yeri: Ankara

Boyu-kilosu:  1.73 boyunda, 69 kilo

Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

ARİF GÜLOĞLU KAÇ YAŞINDA?

18 Eylül 1997 doğumlu olan Arif Güloğlu 24 yaşındadır.

BKM OYUNCUSU ARİF GÜLOĞLU’NUN HASTALIĞI NE?

BKM Mutfak yapımı Çok Güzel Hareketler 2’nin yıldız isimlerinden Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandı. BKM Mutfak tarafından yapılan açıklamada genç oyuncunun tedavisinin pozitif yönde devam ettiğini belirtildi.

Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna ‘çırak’ olarak katılan Arif Güloğlu, özellikle Ankara tiplemeleri ile biliniyor. Altyapı tarafından hazırlanan skeçlerin neredeyse tamamında rol alan Güloğlu, en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

https://www.instagram.com/p/B-H0yeTHWwo/

EN KISA SÜREDE SAĞLIKLA BULUŞMAK ÜZERE”

Arif Güloğlu da sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda ” Bu hastalığı hızla atlatacağıma inanıyorum” dedi.

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

CEM YILMAZ’DAN DESTEK: “ASLA MORALİNİ BOZMA”

Cem Yılmaz da sosyal medya hesabından genç oyuncuya destek verdi.

Yılmaz Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili kardeşim bu zorlu macerada asla moralini bozma, en güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum, inanarak mücadeleni vereceğini biliyorum şimdiden geçmiş olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

BUNDAN SONRAKİ TÜM SKEÇLER ARİF İÇİN

Programın yeni bölümünden yayınlanan bir videoda ise Yılmaz Erdoğan ve ekibinin arkadaşlarına verdiği destek anları görüldü.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncuları kansere yakalanan Arif Güloğlu’na destek verdi.

Çekimlerde yer almayan Yılmaz Erdoğan ise görüntülü olarak bağlanarak “Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. En güvenli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif’le her gün konuşuyorum durumu iyi. Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller Arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif’i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası etlenince de iyileşmeme ihtimali yok. Arif ve onun gibi dertleri olan herkes için geçerli” ifadelerini kullandı.

https://www.instagram.com/p/B-H0yeTHWwo/

ARİF GÜLOĞLU SAĞLIK DURUMU NASIL?

Hastalığı iki hafta önce öğrenen Güloğlu’nun Ankara’daki bir hastanede tedavi görmeye başladığı öğrenildi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile tanınan genç oyuncu Arif Güloğlu’ndan hayranlarını üzen kötü bir haber geldi.

Henüz 24 yaşında olan Güloğlu, lenf kanserine yakalandı.Son iki haftadır skeçlerde yer almayan Arif Güloğlu’nun tedavi için Ankara’da bir hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Öte yandan oyuncu hakkında BKM Mutfak’tan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

:”Çok Güzel Hareketler 2 Alt Yapı oyuncularımızdan Sevgili Arif Güloğlu’na kısa bir süre önce ‘lenfoma’ teşhisi konulduğu doğrudur. Teşhisin hemen ardından tedavi süreci çok hızla başlamış ve süreç pozitif yönde devam etmektedir. Oyuncumuzun eski sağlığına kavuşabilmesi için gerekli tüm süreçleri yakından takip ediyoruz. Bilgilerinize sunarız.”

Arif Güloğlu da sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda “Bu hastalığı hızla atlatacağıma inanıyorum” dedi.

https://www.instagram.com/p/B2znPgoH-Mv/

“BU AİLEYE SAHİP OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM”

Arkadaşlarının destek videosuna sessiz kalamayan Arif Güloğlu ise “Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım be. Bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız” dedi.

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

LENFOMA HASTALIĞI İLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

LENFOMA NEDİR?

Lenf kanseri (lenfoma) vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserleşerek kontrolsüz büyümesidir. Lenf kanseri en sık görüldüğü yerler; lenf bezleridir. Lenf bezleri vücudun en önemli savunma mekanizmalarından biridir.
Vücudumuzda bulunan binlerce lenf bezi, enfeksiyon ve hastalıklara karşı direnmemizi sağlayan bağışıklık sisteminin en önemli parçasıdır. Yaşanan enfeksiyonlar sırasında lenf bezleri büyüyor.

Hastalık sona erdiğinde ise yeniden eski boyutlarına dönüyor. Bu durum son derece normal olan bir mekanizmanın göstergesi. Lenfoma meydana geldiğinde, lenfatik sistemin hücreleri olan lenfositler bozuluyor ve çoğalıyor, böylece daha anormal hücreler oluşturuyor.

Lenfomalar temelde Hodgkin ve non-Hodgkin (Hodgkin olmayan) olmak üzere iki grupta incelenir. Her ikisinin de belirtileri benzer olabilmekle beraber, lenfomanın hangi tür olduğuna yapılan tetkiklerde rastlanabilecek bir takım özel hücrelere göre karar verilir.

Tedavi seçeneklerinin belirlenebilmesi açısından lenfomanın hangi tür olduğunun belirlenmesi oldukça önemlidir.

CGHB 2 Arif Güloğlu kaç yaşında? BKM oyuncusu Arif Güloğlu’nun hastalığı ne?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.