adplus-dvertising

Cezalandırma operasyonuyla teröristlere ağır darbe!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Akçakale’deki terör saldırısının sonrasında başlatılan operasyon ile alakalı konuştu. Bakan Akar, “Cezalandırma operasyonları neticesinde 44 terörist etkisiz hale getirildi” şeklinde konuştu. Akar öte yandan, “Yapılan her saldırının misliyle karşılık bulacağından ve hesabının sorulacağından kimsenin şüphesi olmasın” açıklamasında bulundu.
Takip et
Cezalandırma operasyonuyla teröristlere ağır darbe!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Akçakale hudut hattındaki terör saldırısının sonrasında başlatılan operasyonlara ilişkin açıklamada bulundu.

Teröristlerin hain EYP’li saldırısında 3 kahraman Mehmetçik’in şehit düştüğünü hatırlatan Akar, şunları kaydetti:

“Hain saldırının sonrasında tespit edilen hedeflere yönelik cezalandırma operasyonları başlattık. Cezalandırma operasyonları neticesinde kahraman Mehmetçik tarafından son vaziyet itibarıyla 44 terörist etkisiz hale getirildi. Şehitlerimizin kanlarını yerde bırakmadık, bırakmayacağız. Suriye’deki muhataplarımızın mutabakatlar kapsamındaki sorumluluklarını yerine getirmesini bekliyoruz. Sınırlarımızın ötesinden gelen, planlandığını değerlendirdiğimiz saldırıların tahammül sınırlarımızı zorladığını, hatta tahammül sınırlarımızı aştığını söyleyebiliriz.”

Şehitlere bir defa daha rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Güçlerine ve aziz Türk milletine başsağlığı dileklerini ileten Akar, “Yapılan her saldırının misliyle karşılık bulacağından ve hesabının sorulacağından kimsenin şüphesi olmasın.” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.