Cezaevine Girmek İsteyen Adam Çekiçle Banka Soymaya Çalıştı

Adana'da hırsızlıktan kaydı olan Osman B., cezaevine girmek için çekiçle banka soymaya çalıştı, ailesi ile sorunları olduğundan dolayı yaptığını söyledi.

Merkez Seyhan ilçesi, Gürselpaşa Mahallesi’nde meydana gelen olayda, hırsızlıktan kaydı olduğu belirtilen Osman B. gündüz vakti bir bankanın şubesine geldi ve yanında getirdiği çekiçle camı kırmaya başladı. Elinde bulunduğu bıçak ile de çevreden geçenleri tehdit eden zanlı çevredekilerin kendisine karışmamasını istedi.


Bir süre elindeki çekiçle bankanın camına vuran Osman B., bankanın camını kırdı. Bankaya yakın bir yerde ikamet eden bankanın güvenlik görevlisi olayı haberdar aldı ve bankaya geldi. İlk müdahalesinde zanlıyı ikna etmek isteyen güvenlik görevlisi, bu girişimi başarısız olunca zanlıyı etkisiz hale getirmek istedi. Görevli elinde bıçak bulunan Osman B.’nin üzerine atladı. Bir süre ikili arasında boğuşma oldu ve özel güvenlik görevlisi vatandaşların da yardımı ile Osman B.’yi etkisiz hale getirdi ve olayı polis ekiplerine haber verdi. Bu anlar bir vatandaş tarafından kamera ile kayıt altına alındı. Zanlı Osman B., ilk ifadesinde ise ailesi ile sorunları olduğunu ve bu eylemi cezaevine girmek için yaptığını söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı