Cezaevinden Kaçıp Karısını Öldürdü

Hapishaneden kaçan mahkum Ali Mıngır, Konya’ya gelerek eşi Birsen Mıngır’ı öldürdü. Katilin eve önce molotof attığı, sonra da evden çıkan eşini pompalı tüfekle öldürdüğü ortaya çıktı.

Afyonkarahisar’da tutuklu bulunan Ali Mıngır hapishaneden kaçtıktan sonra Konya’ya doğru yola çıktı. İddiaya göre eşinin başka bir erkekle yaşamaya başladığını duyan koca Ali Mıngır, Merkez Meram İlçesi’ne bağlı Sahibiata Mahallesi Balıklı Çeşme Sokak’ta oturan eşinin evinin önüne geldi. Sabaha karşı saat 5.30’da evin penceresinden içeriye molotof kokteyli atan adam, karısının evden çıkmasını bekledi.

Birsen Mıngır, çıkan yangından kurtulmak için evden koşarak çıktı. Bu sırada pusuya yatmış bir şekilde karısının dışarı çıkmasını bekleyen Ali Mıngır pompalı silahla eşini vurdu. Ağır yaralanan Birsen Mıngır, hastaneye kaldırıldı. Bütün çabalara rağmen kurtarılamayan Birsen Mıngır hayatını kaybetti.

POLİS FİRARİ KATİL ZANLISINI ARIYOR

Olay sonrasında, bölgeye intikal eden ekipler incelemelerde bulundu. Katil zanlısı olaydan sonra kaçtı. Polis ekipleri firari zanlıyı yakalamak için geniş çaplı inceleme başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı