adplus-dvertising

Cezaevinden İzinli Çıkan Adam Eski Karısına Kızgın Yağ Döktü

İstanbul’da cezaevinden izinli olarak çıkan cani adam, 2 çocuğunun annesini önce bıçakladı, daha sonra da üzerinde kızgın yağ döktü.
Takip et
Cezaevinden İzinli Çıkan Adam Eski Karısına Kızgın Yağ Döktü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da cezaevinden izinli olarak çıkan cani adam, 2 çocuğunun annesini önce bıçakladı, daha sonra da üzerinde kızgın yağ döktü. Vücudunun neredeyse tamamı yanan kadın şimdi yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Olay, İstanbul Halkalı da gerçekleşti. 28 yaşındaki Kübra T, 6 yıl birlikte yaşadığı Ersin Ü. tarafından önce bıçaklandı sonra da üzerine kızgın yağ döküldü. 5 ve 3 yaşında iki çocukları olan çift 1,5 yıl önce ayrılmıştı. Ayrıldıktan sonra hırsızlık yapıp hapse giren Ersin Ü. izinli olarak hapisten çıktı.

Cezaevinden İzinli Çıkan Adam Eski Karısına Kızgın Yağ Döktü

ÖNCE BIÇAKLADI SONRA KIZGIN YAĞ DÖKTÜ

Barışma teklifi etmek için genç kadının iş yerine giden Ersin Ü, burada eski eşi tarafından reddedildi. Daha sonra Ersin Ü, eski eşinin evine balkondan gizlice girdi. Eve girdikten sonra önce tezgahta duran yağı çaydanlıkta ısınmaya bırakan Ersin Ü, daha sonra eski eşinin uyuduğu odaya girip, bacağından bıçakladı. Bacaklarından bıçaklanan kadın polise haber verirken, Ersin Ü. kızgın yağı getirip, “Madem bana yar olmuyorsun, kimseye olma” diyerek Kübra T.’nin yüzüne ve göğüs bölgesine döktü.

Eski eşinin çantasında bulunan paraları da alan Ersin Ü, olay yerinden kaçtı. Polis kısa süre içerisinde cani adamı yakalamayı başardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.