Cezaevinden çıktı güvercin kavgasında öldürüldü!

ADANA'da, dün 2 grup arasında başlayan, 1 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı silahlı kavganın güvercin sebebiyle çıktığı anlaşıldı. Kavgada yaşamını yitiren Remzi Türeyici'nin (30) ise bir hafta önce cezaevinden tahliye olmuş.

Olay, dün Seyhan ilçesindeki Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Mehmet Ersoy Caddesi’nde yaşandı. İddiaya göre, bir arkadaş grubuna ait güvercin, komşularının güvercin beslediği evin damına kondu. Arkadaş grubu, güvercini almak için komşularına gittiğinde negatif cevap aldılar. Bunun üstüne münakaşa çıktı. Münakaşa, kısa zamanda silahlı-sopalı kavgaya dönüştü. Kavgada 1’i ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere götürülürken polis ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı. Zanlıların mahalleye geldiği arabada yapılan aramada ise pompalı tüfek ve sopa ele geçirildi.

Yaralılardan vaziyeti ağır olan ve vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalar sebebiyle ağır yaralanan Remzi Türeyici, doktorların bütün çabasına karşın kurtarılamadı. Remzi Türeyici’nin bir hafta önce çeşitli suçlar sebebiyle bulunduğu cezaevinden tahliye olduğu öğrenildi.

Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı