Cezaevi Firarisi, “Seni Aldattım” Diyen Eşini Delik Deşik Etti

Antalya’da cezaevinden firar eden 36 yaşındaki Murat Ç., bir polisle samimi fotoğrafını gördüğü 7 aylık hamile eşini 9 yerinden bıçakladı.
Cezaevi Firarisi, “Seni Aldattım” Diyen Eşini Delik Deşik Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Turizm cenneti Antalya’da cezaevinden firar eden Murat Ç., bir polisle samimi pozlar veren eşine fotoğrafı gösterince “Nefsime yenik düştüm ve seni aldattım” yanıtını aldı. Bu sözler üzerine çılgına dönen kıskanç koca, mutfaktan aldığı bıçakla hamile eşini 9 yerinden bıçakladı.

ÖNCE BIÇAKLADI, SONRA YARDIM İSTEDİ

Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan hamile eş, kanlar içinde yere yığıldı. Bunun üzerine paniğe kapılan firari koca, 112 acili arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaralı kadını apar topar hastaneye kaldırdı. Karısını bıçaklayan Murat Ç. ise polis ekiplerine teslim oldu.

Cezaevi Firarisi, “Seni Aldattım” Diyen Eşini Delik Deşik Etti

BİRİ HASTANEYE DİĞER CEZAEVİNE

Olay sonrası Murat Ç. gözaltına alınırken, ağır yaralı Zehra Ç. ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

“SES KAYITLARINI DİNLEDİM”

Polis merkezinde ifade veren Murat Ç., şöyle konuştu: “2017 yılında cezaevine girdim. Bu yıl mart ayı sonunda Burdur Açık Cezaevi’nden Antalya Açık Cezaevi’ne sevk edilirken firar ettim. Cezaevine girmeden önce eşime, hattı kardeşim adına kayıtlı telefonumu vermiştim. Firardan sonra telefonu eşimden aldım. Telefonu kullanırken eşimin ses kayıt programını yüklediğini gördüm. Sorduğumda, programı cezaevine girmeden önce yüklediğini, benim eski eşimle görüşüp görüşmediğimi teyit etmeyi amaçladığını söyledi. Ben de cezaevinde olduğum dönemde telefonla yapılan ses kayıtlarını dinledim. Bir kayıtta eşimin, daha önce tanımış olduğu Narkotik Şube Müdürlüğü’nde çalışan, soyadını bilmediğim Z. adlı polisle görüştüğünü ve eşimin bu kişiye ‘Zeynoşum’ diye hitap ettiğini duydum. Bu konuşma hakkında eşime soru sorduğumda, beni aldatmadığını söyledi. Tartıştık ve eşimi babasının evine gönderdim.

“GÖĞSÜNE EŞİM BAŞINI YASLAMIŞTI”

3 Ağustos günü telefonda bulunan dosyalar arasında, eşimle Z. adlı polisin birlikte fotoğrafını gördüm. Fotoğrafta, üst kısmı çıplak olan Z.’nin göğsüne eşim başını yaslamıştı. Fotoğraf konusunda eşimden açıklama beklerken bana, ‘Nefsime yenik düştüm ve seni aldattım’ dedi. Bunun üzerine ben de mutfak tezgahı üzerindeki ekmek bıçağını alarak eşimi bıçakladım. Kaç kere ve neresinden bıçakladığımı hatırlamıyorum. Ardından 112 acil imdat hattını arayarak eşimi bıçakladığımı söyledim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.